Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc Dla Kolegi Combo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Pomoc Dla Kolegi Combo (/Temat-Pomoc-Dla-Kolegi-Combo-39088)

Strony: 1 2 3


RE: Pomoc Dla Kolegi Combo - damianus627 - 26-06-2011 22:55

(26-06-2011 22:53)marmirow napisał(a):  Dodam To także iż ostatnio klikaliśmy na pewnym buxie gdzie go prowadziłem i całą pierwszą wypłatę mu wysłałem
[Obrazek: paypalvr.jpg]

Takie coś każdy w Pancie nawet może zrobić


RE: Pomoc Dla Kolegi Combo - marmirow - 26-06-2011 23:00

ta zauważ zakładki zresztą na jego blogu jest link do forum


RE: Pomoc Dla Kolegi Combo - damianus627 - 26-06-2011 23:02

tylko że jak się chce taki coś robić to trzeba być fundacją a nie kimś nikomu nie znanym


RE: Pomoc Dla Kolegi Combo - marmirow - 26-06-2011 23:15

Jeśli nie chcecie pomóc to już Wasza sprawa aha to też w pancie zrobiłem??

[Obrazek: forumra.jpg]


RE: Pomoc Dla Kolegi Combo - Arekxxl - 27-06-2011 02:27

Dorabiać się na czyimś nieszczęściu... Gratulacje!

Jak jesteś taki dobry to zagadaj z adminem i chorym kolegą i niech oni się tym zajmą jeśli faktycznie jest potrzeba...


A co do @UP niekoniecznie w paincie, fire bug wystarczy i robisz co chcesz... Daj link...


RE: Pomoc Dla Kolegi Combo - DDK - 27-06-2011 06:33

Może napiszemy do panoramy o numer konta dla grzesia ? Hm ? Co Ty na to Tongue Oszuście wynoś się.


RE: Pomoc Dla Kolegi Combo - marmirow - 27-06-2011 06:42

Wiesz co żal mi Ciebie i Twojej Tępoty Kretynie


RE: Pomoc Dla Kolegi Combo - Grzegorz "combo73" - 27-06-2011 10:58

Witam wszystkich forumowiczów.
W statystykach mojego bloga pojawił się link do waszego forum, więc postanowiłem sie tu zarejestrować korzystając z profilu na FB. Co administracja forum może sprawdzić.
Jeśli mogę to pragnę złożyć wyrazy podziękowania userowi "Marmirow", wszystko co tu napisał jest szczerą prawdą.

Nie wiem co mógłbym jeszcze napisać, jestem bardzo wzruszony wszystkimi gestami życzliwości jaka mnie spotkała od nieznanych mi osób.
Na moim blogu są wyszczególnione fora które biorą udział w organizacji tej akcji, w ten sposób mogę tylko podziękować wszystkim, choć nawet słowami nie jestem wstanie wyrazić jak bardzo wielkim szacunkiem darzę wszystkich forumowiczów za życzliwość.

Pozdrawiam Grzegorz "combo73"


RE: Pomoc Dla Kolegi Combo - damianus627 - 27-06-2011 11:12

(27-06-2011 10:58)Grzegorz "combo73 napisał(a):  Witam wszystkich forumowiczów.
W statystykach mojego bloga pojawił się link do waszego forum, więc postanowiłem sie tu zarejestrować korzystając z profilu na FB. Co administracja forum może sprawdzić.
Jeśli mogę to pragnę złożyć wyrazy podziękowania userowi "Marmirow", wszystko co tu napisał jest szczerą prawdą.

Nie wiem co mógłbym jeszcze napisać, jestem bardzo wzruszony wszystkimi gestami życzliwości jaka mnie spotkała od nieznanych mi osób.
Na moim blogu są wyszczególnione fora które biorą udział w organizacji tej akcji, w ten sposób mogę tylko podziękować wszystkim, choć nawet słowami nie jestem wstanie wyrazić jak bardzo wielkim szacunkiem darzę wszystkich forumowiczów za życzliwość.

Pozdrawiam Grzegorz "combo73"

Tak na forum zarejestrować się każdy może, ja się zarejestruje jako Adam Małysz i już wszyscy pomyślą że jestem prawdziwy.


RE: Pomoc Dla Kolegi Combo - EseseK - 27-06-2011 11:20

Weźcie zbanujcie tego śmiecia. Kto jest za tym niech mi da reputa 2