Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc Dla Kolegi Combo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Pomoc Dla Kolegi Combo (/Temat-Pomoc-Dla-Kolegi-Combo-39088)

Strony: 1 2 3


Pomoc Dla Kolegi Combo - marmirow - 26-06-2011 22:28

Witam wszystkich
Pragnę was zaprosić do akcji pomocy naszemu forumowemu koledze, którą zorganizowaliśmy z userami z innego forum i postanowiliśmy rozszerzyć ją też i na inne fora.
Grześ (jego Nick to Combo może ktoś go zna z innych for) jest ciężko chory, z tego powodu niestety nie może pracować. Zamieszczamy artykuł o Grzesiu aby przybliżyć wam jego sytuacje.
[Obrazek: dok1001.th.jpg]
Udział jest dobrowolny, nie ma też problemu jeśli ktoś zechce umieścić linki na swojej stronie i w ten sposób promować pomoc dalej, lub link do tego tematu.

Pliki do wyboru nie ma jakiegoś obowiązku wszystko wedle uznania.
Plik Filesonic 106Mb
Plik Filesonic 261Mb
Plik Filesonic 5Mb
Plik Wupload 5Mb

(ja w upload nigdy się nie bawiłem więc bez obawy)
Dodajemy nowy sposób pomocy wystarczy kliknąć w linki poniżej odczekać 5 sekund po czym kliknąć w górnym prawym rogu "SKIP AD" i to wszystko Smile
Za 1000 kliknięć adf.ly Grześ otrzyma 0.95$. Linki można kliknąć tylko raz na 24 godz.
Pomagam 1
Pomagam 2
Pomagam 3
Pomagam 4


Za 1000 kliknięć adfoc.us Grześ otrzyma ok. 1$
Pomagam-1
Pomagam-2
Pomagam-3
Pomagam-4



Grześ pisze też bloga na którym możemy się podpisać pod petycją o polepszeniu leczenia.
Za udział serdecznie wszystkim dziękuję

Ostatnio Grześ miał niemałe kłopoty, ale na szczęście po emisji reportażu w Panoramie bank wymiękł
Jeśli nie oglądaliście oto dzisiejsza emisja z panoramy http://tvp.info/panorama/wideo/21062011-1600/4698968 8 minuta
P.S
Temat umieściłem w tym samym dziale co i na tamtym forum, a
jeśli umieściłem w niewłaściwym to przepraszam. Mam jeszcze prośbę do moderatorów czy można by temat podpiąć u góry aby nie schodził podczas dodawania nowych, tak właśnie zrobiliśmy na tamtym forum z góry dziękuje.
Pozdrawiam
marmirow


RE: Pomoc Dla Kolegi Combo - Driver - 26-06-2011 22:35

oszust!!!! banowac


RE: Pomoc Dla Kolegi Combo - ComboThe - 26-06-2011 22:39

"Sposób_na_Rapidshare,_Hotfile,_Storage,_Megaupload_&_Megavideo..._(Stałe_IP)"

Dziękuję, dobranoc. Wiem że nie chodzi o mnie, ale kasa do Grzesia raczej nie idzie.


RE: Pomoc Dla Kolegi Combo - EseseK - 26-06-2011 22:40

lol...


RE: Pomoc Dla Kolegi Combo - marmirow - 26-06-2011 22:44

(26-06-2011 22:39)ComboThe napisał(a):  "Sposób_na_Rapidshare,_Hotfile,_Storage,_Megaupload_&_Megavideo..._(Stałe_IP)"

Dziękuję, dobranoc. Wiem że nie chodzi o mnie, ale kasa do Grzesia raczej nie idzie.

A dla kogo niby?? obejrzyjcie panoramę


RE: Pomoc Dla Kolegi Combo - Driver - 26-06-2011 22:45

koles jestes zajebisty !!! pogratulowac rozumu - banan prosze o bana


RE: Pomoc Dla Kolegi Combo - wesolutki - 26-06-2011 22:46

Pajacu żeby Ciebie taka choroba spotkała... Ta dzisiejsza młodzież... Każde nieszczęście warte jest tych 3$ żeby wrzucić ss z wypłatą na forum.


RE: Pomoc Dla Kolegi Combo - damianus627 - 26-06-2011 22:46

wypierda*** na lcp złodzieju


RE: Pomoc Dla Kolegi Combo - marmirow - 26-06-2011 22:53

Dodam To także iż ostatnio klikaliśmy na pewnym buxie gdzie go prowadziłem i całą pierwszą wypłatę mu wysłałem
[Obrazek: paypalvr.jpg]


RE: Pomoc Dla Kolegi Combo - Driver - 26-06-2011 22:55

ahahahahahaaha