Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet Jak się rozliczyć z uploadu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet Jak się rozliczyć z uploadu (/Temat-Podatki-Jak-sie-rozliczyc-z-zarobkow-przez-internet-Jak-sie-rozliczyc-z-uploadu-38927)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet Jak się rozliczyć z uploadu - kubn2 - 25-07-2013 15:11

Jestem osobą niepełnoletnią (w listopadzie tego roku kończę 18 lat) lecz zarabiam już teraz. Jest to przychód regularny dostaję go co miesiąc oczywiście ilość pieniędzy ma wachania zarabiam na streamowaniu serwis jest zagraniczny, ale siedziba jest w Europie. I mam takie pytanie:
1. Czy pit będzie wpisywany do rozliczenia u rodziców czy już sam się mam rozliczyć?
2. Można się rozliczać co miesiąc lub raz w roku od lutego do kwietnia tylko gdy rozliczę się raz w roku oprocentowanie było by wyższe aniżeli gdybym rozliczał się co miesiąc?
3. Do rozliczenia miesięcznego/rocznego mam dodać wyciągi z konta bankowego gdzie widnieją kwoty przelewu?


RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet Jak się rozliczyć z uploadu - siwrus1231 - 26-07-2013 12:54

Przeliczenie z:
-$218,72 USD
Przeliczenie na:
704,51 PLN
Kurs wymiany:
1 Dolar amerykański = 3,2211 Złote polskie

Więc rozliczam się z kwoty 704,51 PLN, tak? Bo coś tam pp zżera 10gr od dolca za wymiane...

A druga sprawa to pierwsza wypłata mi zniknęła z archiwum paypala, co mam teraz zrobić? Jak nie pamiętam jaka to była kwota.

Wiem, że dziecinne pytania ale nie chce mieć problemów z US.


RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet Jak się rozliczyć z uploadu - Papass - 26-07-2013 13:01

siwrus1231, nie mogła zniknąć. Może wyszukujesz tylko z ostatnich trzech miesięcy Wink


RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet Jak się rozliczyć z uploadu - siwrus1231 - 26-07-2013 13:13

Rzeczywiście jest Wink Czyli rozliczam się z kwoty już przekonwertowanej tak?


RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet Jak się rozliczyć z uploadu - kubn2 - 26-07-2013 14:13

Można się rozliczać co miesiąc z podatku lub raz w roku? Gdy rozliczę się raz w roku to oprocentowanie było by wyższe aniżeli gdybym rozliczał się co miesiąc?


RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet Jak się rozliczyć z uploadu - siwrus1231 - 26-07-2013 14:17

(26-07-2013 14:13)kubn2 napisał(a):  Można się rozliczać co miesiąc z podatku lub raz w roku? Gdy rozliczę się raz w roku to oprocentowanie było by wyższe aniżeli gdybym rozliczał się co miesiąc?

18% ze swojego zarobku.
W pierwszym poście pisze...


RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet Jak się rozliczyć z uploadu - kubn2 - 26-07-2013 14:30

Swirus nie chodzi mi o oprocentowanie tylko o to czy mogę się rozliczyć raz w roku a nie biegać co miesiąc do US.


RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet Jak się rozliczyć z uploadu - CreepyUploader - 26-07-2013 14:34

Możesz się rozliczyc jak w roku. Masz czas bodajże do któregoś kwietnia następnego roku (nie pamietam czy do kwietnia ale wiem ze masz pare miesięcy w nastepnym roku czasu) i idziesz, płacisz zaliczke za 12 miesięcy(rok). Wygodniej jak CI się nie chce co miesiąc biegać.


RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet Jak się rozliczyć z uploadu - mattw - 26-07-2013 15:02

Witam, moje zarobki to : neo-bux, the-bux, google adsense, coingeneration i teraz inwestycja na : jubyadshare.
Środki zarobione to koło 100$. Wypłacone na payzala oraz paypal.

Czy od tej kwoty musze również podatek wziąśc? Bo z neo-bux to jest z 20 dolarów, coingeneration 20 i tak się rozkłada. Dodam, że nie jestem pełnoletni.

Pozdrawiam


RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet Jak się rozliczyć z uploadu - CreepyUploader - 26-07-2013 15:05

W pierwszym poście masz... z każdej złotówki musisz się rozliczyć. A jak masz mniej niż te 3000ileś tam zł to zwracają Ci ten podatek.