Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Nieoficjalne Forum 123Konkurs - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Nieoficjalne Forum 123Konkurs (/Temat-Zamkniety-Nieoficjalne-Forum-123Konkurs-3891)



[Zamknięty]Nieoficjalne Forum 123Konkurs - Songoku - 26-03-2010 14:49

Może by tak zrobić Nieoficjalne Forum 123Konkurs coś podobnego do Nieoficjalne Forum Qday. Teraz chyba dużo użytkowników naszego forum dostało potwierdzenia że ich nagrody zostały wysłane, więc gdzieś trzeba wrzucić unboxa, pokazać co się wygrało, a na razie nie ma gdzie (odpowiedniej kategorii/podforum).

To taki mój pomysł.


RE: Nieoficjalne Forum 123Konkurs - pitfromhell - 26-03-2010 16:07

Ja forum mogę zrobić spokojnie, jak zapłacisz za serwer ^.^


RE: Nieoficjalne Forum 123Konkurs - Aja - 26-03-2010 16:10

Jemu chodzi o podforum na tym forum... a pomysł średni bo forum służyłoby tylko do wrzucania unboxow bo nie ma tam pytań ani niczego więcej co można by na temat 123konkurs pisac..


RE: Nieoficjalne Forum 123Konkurs - Admin - 26-03-2010 16:11

jeśli więcej osób okaże chęć to moge takie podforum stworzyć.
Możecie stworzyć ankiete na tak lub nie Smile

jednak Aja ma racje takie podforum zakonczyło by się na 3-4 tematach :
*ile masz punktów
*co wygrałeś
*ile trafiłeś strzałów


[Zamknięty][Zamknięty]Nieoficjalne Forum 123Konkurs - Killer - 19-03-2011 10:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.