Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Odznaczenia na Forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Odznaczenia na Forum (/Temat-Zamkniety-Odznaczenia-na-Forum-3888)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Odznaczenia na Forum - Tidus - 10-04-2010 09:21

Odznake Informatora ,czyli goscia kto informuje nas o innych rzeczach niz lockerz ,np. Moim zdaniem taką odznake powininen miec Killer ponieważ często informuję nas o zdarzeniach co Wy na to?


RE: Odznaczenia na Forum - Killer - 10-04-2010 11:48

mysle ze to zbedne to nie jest forum o "roznych rzeczach" tylko o lockerz.
zreszta taka odznaka nie jest adekwatna do niczego...
nie szukajcie odznak na siłe, admin już główne odznaczenia opisał.


RE: Odznaczenia na Forum - Admin - 16-04-2010 10:51

blyskawica przyznana userowi TECH za powiadomienie o kwietniowym restocku.


RE: Odznaczenia na Forum - Admin - 22-04-2010 21:16

johnny otrzymuje ninja - strażnika sb (pokaźny czas online i na sb oczywiście)

skrzydelka otrzymuje użytkownik - szulakaluble za treściwe i pomocne posty (bardzo miło się je czyta)


RE: Odznaczenia na Forum - Tomek - 30-04-2010 19:59

a ja bym dodal odznaki typu:
Cytat:* SPAMER - dla osób spamujących, kopiujących czyjeś tłumaczenia bez zgody itp, wyświetlała by się przy każdym poście;
* Łowca - dla osób które upolowały minimum 3 nagrody rzeczowe z Lockerz (dowód - zdjęcie nagrody, z opakowaniem i kartką z nickiem i datą);
* Ojciec Założyciel - dla np. 25 pierwszych osób które się zarejestrowały na forum;
* Dysmózg (bez obrazy dla dyslektyków) - dla dyslektyków, robiących błędy w postach itp, także byłoby wyświetlane przy każdym poście co by było znakiem o nie czepianie się błędów użytkownika;



RE: Odznaczenia na Forum - Admin - 30-04-2010 21:38

(30-04-2010 19:59)Tomek napisał(a):  a ja bym dodal odznaki typu:
Cytat:* SPAMER - dla osób spamujących, kopiujących czyjeś tłumaczenia bez zgody itp, wyświetlała by się przy każdym poście;
* Łowca - dla osób które upolowały minimum 3 nagrody rzeczowe z Lockerz (dowód - zdjęcie nagrody, z opakowaniem i kartką z nickiem i datą);
* Ojciec Założyciel - dla np. 25 pierwszych osób które się zarejestrowały na forum;
* Dysmózg (bez obrazy dla dyslektyków) - dla dyslektyków, robiących błędy w postach itp, także byłoby wyświetlane przy każdym poście co by było znakiem o nie czepianie się błędów użytkownika;

dysmozg i spamer sa dosc obrazliwe a to maja byc nagrody a nie kary Smile
lowca bardzo przypadł mi do gustu - mysle ze wkrotce dodam taka range

pozwole sobie lekko to edytować - ranga bedzie przyznawana osobom ktore wygrali conajmniej 3 nagrody (paczki) i przedstawił zdjęcia z swoim nickiem oraz adresem naszego forum w galeri zdjęc.


RE: Odznaczenia na Forum - Tomek - 30-04-2010 22:01

moze byc... no i jeszcze coś w rodzaju hmmm... Pytu-Pytu (pierwsza nazwa jaka mi wpadla do glowy) - osoba dajaca duzo pomyslowych ankiet


RE: Odznaczenia na Forum - Songoku - 13-05-2010 20:22

Można by zrobić też odznakę dla osób których pomysły zostały wprowadzone na forum (coś zmieniły)


RE: Odznaczenia na Forum - MotorniczyTramwaju - 18-05-2010 16:54

Prosiłbym o nadanie mi odznaczenia za otrzymane 3 nagrody z Lockerz.

Oto dowody:
1 nagroda
2 nagroda
3 nagroda

Przepraszam za słabą jakość zdjęć, ale szybka w moim aparacie w tel się zarysowała

EDIT: 200 post! Big Grin


RE: Odznaczenia na Forum - Admin - 18-05-2010 23:51

(18-05-2010 16:54)motorniczytramwaju napisał(a):  Prosiłbym o nadanie mi odznaczenia za otrzymane 3 nagrody z Lockerz.

Oto dowody:
1 nagroda
2 nagroda
3 nagroda

Przepraszam za słabą jakość zdjęć, ale szybka w moim aparacie w tel się zarysowała

EDIT: 200 post! Big Grin

Odznaczenie przyznawane dla użytkowników, którzy wygrali conajmniej 3 nagrody z lockerz (jako dowód wymagane są zdjęcia z adresem forum lub nagrania z pozdrowieniami - 3x temat w dziale galeria zdjęć).**


Podeślij mi tylko linki do tych tematów z adresem forum i od razu przyznaje Ci odznaczenie Smile
pozdrawiam