Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Odznaczenia na Forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Odznaczenia na Forum (/Temat-Zamkniety-Odznaczenia-na-Forum-3888)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Odznaczenia na Forum - SZAFI - 26-03-2010 17:53

Tak, to jest wręcz zaje**sty pomysł Big Grin


RE: Odznaczenia na Forum - xPietrek - 26-03-2010 18:01

No i takich zmian na forum trzeba Wink

@Songoku, też niezły pomysł... I do zrealizowania. Fajnie by było jakby statystyki się same aktualizowały Big Grin


RE: Odznaczenia na Forum - Kilol - 26-03-2010 18:06

Fajny pomysł.Smile

Ja mam taką prośbę do was, abyście zgłaszali posty, wątki, które posiadają liczne błędy, nie przestrzeganie
regulaminu, spam itp. W ten sposób unikniemy "brudu" na forum, bo jak wiadomo moderatorzy nie mogą
się rozdwoić i ogarnąć całego forum.Smile Z góry dzięki.


RE: Odznaczenia na Forum - Athemis - 26-03-2010 18:23

Super pomysł.

Mam nadzieje, że teraz więcej ludzi będzie aktywnym na forum ;]


RE: Odznaczenia na Forum - Adik1818 - 26-03-2010 19:46

no pomysł całkiem ciekawy bo użytkownicy którzy na to zasługują, będą wyróżnieni


RE: Odznaczenia na Forum - Zythus - 26-03-2010 20:33

Ciekawy pomysł, bardzo. Te odznaki powinny się pojawiać obok obrazka przedstawiającego rangę użytkownika, jak u mnie obrazek pomarańczowy z napisem "Tutor" i obok pokazane jego odznaki. Po najechaniu na odznakę myszką pojawiałby się opis odznaki.
Mogłaby być odznaka, za zdobycie największej ilości reputów na miesiąc. Ale to mogłoby spowodować żebranie o repy.. m..
W każdym razie ja już chyba powinienem otrzymać Błyskawicę. Mimo, że stało się to na styczniowym restocku, to poinformowałem cały Teamspeak o tym, że jest restock Smile


RE: Odznaczenia na Forum - Admin - 26-03-2010 20:39

Wstawie sobie order żeby pokazać innym jak to wygląda.

Użytkownik xPietrek otrzymuje odznake [Obrazek: oko.png]


RE: Odznaczenia na Forum - tactlessczak27 - 26-03-2010 20:58

Bardzo dobry pomysł.myśle że będę mial wszystkie nagrody


RE: Odznaczenia na Forum - Szyna - 27-03-2010 00:59

Dobry pomysł tylko te odznaki mogłyby być jakieś "ładniejsze"


RE: Odznaczenia na Forum - Killer - 27-03-2010 07:46

(27-03-2010 00:59)Szyna napisał(a):  Dobry pomysł tylko te odznaki mogłyby być jakieś "ładniejsze"

jak się nie podobają to zrób lepsze.UndecidedUndecided






pomysł jak zwykle pierwsza klasa :idea::idea:WinkWink