Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moc mózgu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Moc mózgu (/Temat-Moc-mozgu-38795)



Moc mózgu - mikolaj90 - 19-06-2011 21:32

Żyjemy w czasach dziwnych, ale za to ciekawych. Bo z jednej strony są to czasy zwycięskiego racjonalizmu, czego dowodem jest absolutna supremacja komputerów - komputerowej wiedzy i techniki, a z drugiej strony czasy rosnącej popularności wiedzy ezoterycznej, poszukiwania pozaracjonalnych doznań, ofensywy w skali światowej sekt religijnych i zainteresowania zjawiskami - które w języku dziennikarskim noszą nazwę - zjawisk paranormalnych.

[Obrazek: 20f8b6d929f0a0ba.jpg]

Wstęp:

Kim jest Miroslaw Magola i co stanowi jego wyjatkowość? Internet informuje, ze posiada wielkie osiagniecia w dziedzinie psychokinezy! To stworzone w Ameryce określenie znaczy, że siłą własnej psychiki potrafi działac skutecznie w świecie materii. Jeszcze bardziej upraszczajac to określenie powiemy, że przedmioty martwe są posłuszne jego woli! Może, łamiąc skutecznie siłe przyciągania ziemskiego, poruszać nimi w przestrzeni! Może jednak o wiele wiecej - może nawiązywać bezpośredni kontakt z energetyczną strukturą rzeczywistosci, co pozwala mu na realizacje wlasciwie każdego podjetego zadania - poza ciasnym gorsetem praw fizyki. I twierdzi, ze mogą tego dokonywać niemal wszyscy ludzie! Jako uparty racjonalista poddaje sie chętnie kazdym testom! Stara sie nawet prowokować takie badania.

[Obrazek: 15939bb283d2c481.jpg]

"Czlowiek ze swym mózgiem jest wybrancem..." - o czym czesto zapominamy.
Mirosław Magola

Film Magnetic Man

Możliwosci Mirosława Magoly znane sa na obu pólkulach najbardziej zażartym sceptykom w świecie naukowym. Nawet slynny James Randi, który wielką część swego życia i ogromne pieniądze poswiecił demaskowaniu zjawisk paranormalnych, nie przeczy autentycznosci jego możliwosci. Amerykański James Randi Educational Foundation (J.R.E.F.) badał najdziwniejsze zdarzenia naszych czasów na calym świecie - nawet w dawnym ZSRR. Pokazy autora niniejszej ksiazki obserwowali Prof. Abhaya N. Deva, Ph. D. Roland Charczuk, Prof. Dr. Dipl. Psych. Toni Forster, Prof. Alex Schneider M. Sc, Dr. U.E. Hasler, Nene von Muralt, M. D. Jakob Boesch, Prof. Dr. Konstatin Korotkov, Dr. Paola Giovetti, Rainer Holbe, Dr. Serge Kahili King, Prof. Dr. Erlendur Haraldsson, Prof. Peter Mulacz, Edgar Wunder, Jack Houck, Elda Hartley, Prof. Robert Ritch, Dr. Alexander Imich, M. D. Ph. D Barbara G. Koopman , by wymienić tylko najbardziej znanych. Najwybitniejszy specjalista amerykański od zdjec kirlianowskich Dr. Dobruskin fotografował działania Magoly. Najbardziej fachowy w świecie zjawisk paranormalnych periodyk o zasiegu światowym - Encounter - pisał o Magole zamieszczajac jego zdjecie na stronie tytulowej.

ZAPRASZAM NA OBSZERNY MATERIAŁ O MIROSŁAWIE MAGOLE

OFICJALNA STRONA MIROSŁAWA MAGOLY

Mirosław Magola był w dzisiejszym odcinku na Discovery ,,Supermocni"

Zobaczyłem to na jednym forum i postanowiłem Wam pokazać



RE: Moc mózgu - Dominator - 19-06-2011 21:52

Wow, niezły kolo jest ;P


RE: Moc mózgu - damianus627 - 19-06-2011 22:05

Dobry ten kolo ja nie wiem jak tak można robić może ma na kleju i tego nie widać


RE: Moc mózgu - mariio - 19-06-2011 22:09

też się muszę wykorzystywać mózg, ale nie do przyciągania garnków do głowy Tongue
może siłą woli przenieść coś z miejsca na inne miejsce Big Grin to by było coś
wgl fajny temacik Big Grin jest już ktoś kto umie to co napisałem wyżej ??


RE: Moc mózgu - kosuu - 20-06-2011 16:20

bo on ma to coś Big Grin