Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]filmiki na Macu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]filmiki na Macu (/Temat-Rozwiazane-filmiki-na-Macu-3875)



[Rozwiązane]filmiki na Macu - Tomek - 26-03-2010 07:56

jestem posiadaczem Macbooka i nie wiem co zrobic zeby na nim dzialaly filmiki w PLAY??? moglibyscie pomoc??? a! i jeszcze taki pytanko - kto wygral march radness?


RE: filmiki na Macu - BartuS - 26-03-2010 07:57

jeszcze nie wiadomo kto wygrał...
A co do play, to niestety nie wiem...


RE: filmiki na Macu - Gonzo - 26-03-2010 19:37

z tego co wiem to wszystko co jest z "Jabłuszka" to nie obsługuje Flasha więc se nie pooglądasz


RE: filmiki na Macu - Alcor - 26-03-2010 19:49

My wygraliśmy.. Tongue


RE: filmiki na Macu - Marello - 26-03-2010 20:51

(26-03-2010 19:37)Gonzo napisał(a):  z tego co wiem to wszystko co jest z "Jabłuszka" to nie obsługuje Flasha więc se nie pooglądasz

Chyba sobie jaja robisz wydaje, mi się że to jest ten bug który ma większość osób i nie ma żadnego znaczenia czy masz macbooka czy linuxa


RE: filmiki na Macu - hemlock3 - 27-03-2010 08:19

(26-03-2010 20:51)Marello napisał(a):  
(26-03-2010 19:37)Gonzo napisał(a):  z tego co wiem to wszystko co jest z "Jabłuszka" to nie obsługuje Flasha więc se nie pooglądasz

Chyba sobie jaja robisz wydaje, mi się że to jest ten bug który ma większość osób i nie ma żadnego znaczenia czy masz macbooka czy linuxa

Yyy...kolego macbook to seria laptopów a linux to system operacyjny :] Nie rozumiem twojego porównania :]


RE: filmiki na Macu - Tomek - 27-03-2010 08:50

filmiki wczesniej mi dzialaly. obejrzalem prawie wszystkie a pozniej WSZYSCY mieli problemy z tym. powstal poradnik jak ogladac na windowsie a ja mam maca i nie wiem


[Rozwiązane][Rozwiązane]filmiki na Macu - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.