Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
+[EXCLUSIVE] Wywiad *FIRECASH.ORG* - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+---- Dział: Wywiady (/Forum-Wywiady-133)
+---- Wątek: +[EXCLUSIVE] Wywiad *FIRECASH.ORG* (/Temat-EXCLUSIVE-Wywiad-FIRECASH-ORG-38709)

Strony: 1 2


RE: +[EXCLUSIVE] Wywiad *FIRECASH.ORG* - Admin - 18-06-2011 00:58

(17-06-2011 20:58)Razer napisał(a):  FC: Przyznam szczerze, że Wasze forum zainteresowało nas najbardziej ponieważ ma świetną nazwę, idealnie pasuje aby promować taki serwis jakim jest FireCash.org Jednak nie podoba nam się nowo wprowadzona reklama śródtekstowa, zapewne jest dla wielu użytkowników niezbyt wygodna.


Reklama sródtekstowa została wprowadzona testowo na 2 dni, osobiście również mnie to drażniło, uznałem że jest to dosyć nieprofesjonalne, dlatego została skasowana.
Co do wywiadu to bardzo ciekawy i długi Smile


RE: +[EXCLUSIVE] Wywiad *FIRECASH.ORG* - EseseK - 18-06-2011 10:25

Wywiad bardzo fajny i ciekawy, czekamy na więcej wywiadów ! Smile

Pozdrawiam. Smile


RE: +[EXCLUSIVE] Wywiad *FIRECASH.ORG* - Aceq - 27-06-2011 10:13

Naprawdę super wywiad. Dobra robota Razer


RE: +[EXCLUSIVE] Wywiad *FIRECASH.ORG* - Raperrek - 29-06-2011 09:31

Cytat:FC: W ekipie FireCash.org jest 4 administratorów, programista, grafik i support, nie będziemy ukrywać, że ekipa składa się z samych Polaków, nie wstydzimy się swojej narodowości.

Popieram i dlatego zalogowałem się na firecash.org Smile


RE: +[EXCLUSIVE] Wywiad *FIRECASH.ORG* - Wojtas100 - 29-06-2011 13:19

(29-06-2011 09:31)Raperrek napisał(a):  Popieram i dlatego zalogowałem się na firecash.org Smile

Chyba "zarejestrowałem się" Tongue