Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]nie dodało mi punktow - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]nie dodało mi punktow (/Temat-Rozwiazane-nie-dodalo-mi-punktow-387)



[Rozwiązane]nie dodało mi punktow - wojtusio999 - 15-12-2009 17:13

dzisiaj nie dodało mi PTZ za logowanie ani za dailes. nie wiecie co to moze byc czy tylko jakis BUG mi wyskoczył? i czy nie wiecie czy te punkty dostne pozniej albo cos takiego? zawsze to 8 punktow


RE: nie dodało mi punktow - Kleszczman - 15-12-2009 18:41

To tylko bug o którym jak pisano na forum ma prawdopodobnie zostać naprawiony po grudniowym restocku. Twoje punkty się nie straciły. Spokojnie. Temat już wałkował się niejednokrotnie więc jak się nudzisz to poprzeglądaj trochę forum Smile


[Rozwiązane][Rozwiązane]nie dodało mi punktow - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.