Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zestaw Domówkowy od Bacardi :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wygrane Nagrody (/Forum-Wygrane-Nagrody-150)
+--- Wątek: Zestaw Domówkowy od Bacardi :D (/Temat-Zestaw-Domowkowy-od-Bacardi-D-38694)

Strony: 1 2


RE: Zestaw Domówkowy od Bacardi :D - minetu - 17-06-2011 18:43

ej ludzie żeby nie było , podzieliłem się info jeszcze parę dni przed konkursem Smile poszukajcie posta, nikt się tym w tedy nie zainteresował... do wygrania jest 750 sztuk takich zestawów. Kolejne losowanie po jutrze. Nie ma ograniczonej ilości zestawów na losowanie... znaczy wybieranie. Te wypowiedzi które im się spodobają to nagrodzą Smile , może to być 10 a może być też 100... tylko raz można wygrać taki zestaw, ale zgłoszeń można wysyłać ile się chce Smile


RE: Zestaw Domówkowy od Bacardi :D - Scoobyx - 17-06-2011 19:11

Najpierw to trzeba duużo myśleć, żeby coś superowego wymyślić Wink


RE: Zestaw Domówkowy od Bacardi :D - Jeppers - 17-06-2011 19:59

wysłałem dwa zgłoszenia, jedno w miare logiczne, a drugi to logiczny wierszyk, zobaczymy co będize Smile


RE: Zestaw Domówkowy od Bacardi :D - minetu - 17-06-2011 22:01

szczerze ? ja to zrobiłem na "odwal się" .. i zapomniałem o konkursie. do puki nie dostałem maila że mam adres potwierdzić.


RE: Zestaw Domówkowy od Bacardi :D - alusia83 - 22-08-2011 22:01

ten konkurs jest jak najbardziej aktualny! (szcz. na http://www.b-together.pl/) kilka dni temu brałam w nim udział i czekam na odpowiedź- już nie moge sie doczekać paczuszki :-) a wymyślenie tekstu- banalne :-)


RE: Zestaw Domówkowy od Bacardi :D - Avaso - 26-08-2011 14:36

@up
no nie wiem czy takie banalne ; d


RE: Zestaw Domówkowy od Bacardi :D - CBOS - 28-08-2011 10:04

Kiedy następuje ogłoszenie wyników, w poniedziałki? Jest to gdzieś ogłaszane czy po prostu jeśli nas wybiorą to dostajemy email a jak nie to nic?


RE: Zestaw Domówkowy od Bacardi :D - awefobeing - 30-08-2011 13:58

mi udało się wygrać i naprawdę warto spróbować, bo zestaw jest super Smile