Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pokazano Battlefielda 3 na Playstation 3 ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Pokazano Battlefielda 3 na Playstation 3 ! (/Temat-Pokazano-Battlefielda-3-na-Playstation-3-38676)



Pokazano Battlefielda 3 na Playstation 3 ! - mikolaj90 - 17-06-2011 09:32

Jest dużo gorzej niż w przypadku komputerów klasy PC? A jeżeli tak, to czy DICE okłamywało przez cały ten czas graczy? Sprawdźcie poniższy materiał wideo pochodzący z dzisiejszego odcinka popularnego amerykańskiego show Late Night with Jimmy Fallon i po raz pierwszy oceńcie sami KONSOLOWĄ wersję Battlefielda 3...
Co myślicie? Jest graficzna masakra, którą zapowiadało DICE?

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=JLCFQyqEoHA&feature=player_embedded[/my-youtube]

Oglądajcie w 1080p



RE: Pokazano Battlefielda 3 na Playstation 3 ! - Marczyk - 17-06-2011 10:09

To już któryś temat skopiowany z ps3site...

Gierka fajna, ale i tak nie będe miał czasu żeby w nią zagrać.


RE: Pokazano Battlefielda 3 na Playstation 3 ! - mikolaj90 - 17-06-2011 11:39

Co z tego, że któryś temat skopiowany z ps3site ? Pierwsza część twego komentarza była zupełnie bez sensu. Dałem temat po to, aby inni mogli zobaczyć jak wygląda b3 na ps3. Zobacz ile ludzi kłóci się, że wygląda lepiej na PC, a ilu, że na PS3. Prawda jest taka, że GRAFIKA wygląda lepiej na PC i mam nadzieje, że wszystkie dzieciaki piszące na ps3site itp... przestaną się kłócić gdzie lepiej wygląda. Gry kupuje się po to aby grać, a nie dla grafiki.


RE: Pokazano Battlefielda 3 na Playstation 3 ! - Paviano - 17-06-2011 11:50

No to ja powiem tak:
Kto chce zobaczyć gameplay niech wejdzie na gametrailers.com lub youtube.com

Ci co płaczą, że grafa na konsoli jest gorsza, to po co w ogóle kupują konsole?