Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uncharted 3 rozwija się w tempie atomowym ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Uncharted 3 rozwija się w tempie atomowym ! (/Temat-Uncharted-3-rozwija-sie-w-tempie-atomowym-38662)



Uncharted 3 rozwija się w tempie atomowym ! - mikolaj90 - 16-06-2011 20:05

[Obrazek: uncharted3.jpg]

Pamiętacie, jak w marcu prezentowaliśmy pierwsze materiały wideo oraz graficzne z Uncharted 3: Drake's Deception? Wyglądało lepiej, niż Uncharted 2: Among Thieves, prawda? Cóż... a co powiecie na poniższy obrazek, który jasno i klarownie unaocznia, jak bardzo tytuł zmienił się na przestrzeni czterech ostatnich miesięcy?
A zmienił się bardzo, wszystkim fanom Nathana polecam sprawdzić poniższy obrazek. Zdecydowanie piękniejsza gra świateł oraz cieni oraz zdecydowanie większa szczegółowość poszczególnych obiektów to tylko nieliczne z usprawnień, jakich dokonali w tym czasie pracownicy Naughty Dog.
Inne firmy muszą zazdrościć Sony takiego studia deweloperskiego:

[Obrazek: nathandrake.jpg]

Uncharted 3 będzie największym hitem ze wszystkich gier - ja tak uważam Smile

Źródło: ps3site



RE: Uncharted 3 rozwija się w tempie atomowym ! - Ziomq17 - 16-06-2011 21:03

No wygląda zajebiscie Big Grin Już się nie mogę doczekać premiery,szkoda że dopiero w listopadzie ale jestem pewien że warto czekać Smile


RE: Uncharted 3 rozwija się w tempie atomowym ! - Marello - 20-06-2011 10:15

Bez wahania kupię U3, już nie mogę się doczekać.


RE: Uncharted 3 rozwija się w tempie atomowym ! - norek - 20-06-2011 10:54

@Marello ja też kupię bez wahaniaBig Grin


RE: Uncharted 3 rozwija się w tempie atomowym ! - EseseK - 20-06-2011 11:50

Kurde, ja też nie mogę się doczekać.


RE: Uncharted 3 rozwija się w tempie atomowym ! - Bolt - 20-06-2011 21:38

czekamy na razie na beteSmile


RE: Uncharted 3 rozwija się w tempie atomowym ! - mikolaj90 - 27-06-2011 12:29

Chciałbym wszystkich poinformować, że beta Uncharted 3 pojawi się jutro czyli we wtorek. Dokładnie nie wiadomo, o której godzinie. Jak ktoś chce więcej info poszukajcie newsa na ps3site.


RE: Uncharted 3 rozwija się w tempie atomowym ! - adik0070 - 27-06-2011 14:08

Zakup w premierę obowiązkowy.


RE: Uncharted 3 rozwija się w tempie atomowym ! - adamek1007 - 28-06-2011 19:17

Cytat:Beta powinna rozpocząć się około 23:00 czasu polskiego, będą mieli do niej dostęp posiadacze konta PlayStation Plus (a więc prawie wszyscy użytkownicy PSN-a) oraz nabywcy nieSławnego: inFAMOUS 2.
Takze niedlugo bedzie mozna pobrac gre Wink