Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody (/Temat-Fast-prizes-pl-Zdobywaj-cenne-nagrody-38607)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody - Kiljan - 16-06-2011 00:39

http://screenshooter.net/1408652/tbggvcm i ten przelew nie ma nic z tobą wspolnego?


RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody - Killer - 16-06-2011 00:39

Szczerze mam gdzieś te tłumaczenia, jak zobaczę inwestycje w projekt to pogadamy póki co dla mnie osobiście strona jest skazana na scam.
Udowadniając nikomu nic nie muszę wystarczy przeczytać ten temat i juz się wszystko wie.


RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody - Kiljan - 16-06-2011 00:39

Ah faktycznie nie zauwazylem ty tylko numerujesz paypaleBig Grin 001,2,3,4 itd ehh Smile


RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody - Killer - 16-06-2011 00:40

no to ładna wtopa Smile


RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody - Fast-prizes.pl - 16-06-2011 00:40

(16-06-2011 00:39)Killer napisał(a):  Szczerze mam gdzieś te tłumaczenia, jak zobaczę inwestycje w projekt to pogadamy póki co dla mnie osobiście strona jest skazana na scam.
Udowadniając nikomu nic nie muszę wystarczy przeczytać ten temat i juz się wszystko wie.

P. Killer

Jaka nagroda panu nie doszła? dx
(16-06-2011 00:39)Kiljan napisał(a):  Ah faktycznie nie zauwazylem ty tylko numerujesz paypaleBig Grin 001,2,3,4 itd ehh Smile

jest wpłata, są skrypty. To normalny proces, a pan robi z tego cyrk, żeby rozwalić konkurencje, bo schakowano wam firecasha. Ludzkośc wyginie.Smile


RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody - Kiljan - 16-06-2011 00:44

nie wiem co chwilowe problemy z FC mają wspolnego z ta sprawa, mowiles ze nie znasz paypala a jest tak samo na Adriana Romana co ten od wplaty, więc?


RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody - Killer - 16-06-2011 00:45

@fast-prizes

lekki zażyte ?
znów gadasz nie od rzeczy, poddaje się...


RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody - Fast-prizes.pl - 16-06-2011 00:47

(16-06-2011 00:44)Kiljan napisał(a):  nie wiem co chwilowe problemy z FC mają wspolnego z ta sprawa, mowiles ze nie znasz paypala a jest tak samo na Adriana Romana co ten od wplaty, więc?

Panie Kiljanie,

skończym ten durną kłótnię. Strona wypali - mogę pana zapewnić. Mamy dotację z UE, mamy sponsorów. Zdrapka, lotto, loteria - inne - to kosztuje. Nie chc być nimiły - pan poprostu pisze jak przedszkolak - używa tylko jednego argumentu- tego że kupiliśmy od was kilka skryptów(słabo działających - wymagających napraw). Jeżeli zarabiam.com nie chce współpracować, bo zrobiłem orta na czacie, to nie. Jeśli jednak się kiedyś rozrośniemy, mogę zapewnić admina, którego uważam za rozsądnego człowieka, że zapukamy tutaj ponownie.Pozdrawiam i żegnam.


RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody - Kiljan - 16-06-2011 00:50

Macie dotacje i sponsorow a nie macie firmy? oj nieładnie tak klamac


RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody - Fast-prizes.pl - 16-06-2011 01:12

Skrypty kupiliśmy od pana w połowie Maja, od tego czasu mogło się zmienić absolutnie wszystko. Pana skrypty były wadliwe, wymagały napraw. Zastanawialiśmy się nawet nad ich usunięciem.

Operuje pan poufnymi informacjami jak imiona i nazwiska. Pana firecash też tak ma? Jest na to kodeks karny, nie chce mi się szukać. My prezentujemy profesjonalizm wypowiedzi - pan - chamskie zagrywki wraz z multum błędów logicznych i ortograficznych przesoconych nienawiścią(konkurencja) i zdradą poufnych informacji na temat transakcji(wraz z moderatorem, który jest nastawiony przeciwko nam, bo ma "doświadczenie"). We dwoje zawsze raźniej tłumić kogoś nadzieje i oczekiwania. Panowie prezentujecie poziom, który uwłacza mi i moim klientom. Stosujecie typową taktykę naskoku na kogoś bez racjonalnych argumentów. Przeraża mnie nawet nie to że to robicie - przeraża mnie to że wiele osob tego nie wiedzi.. Dlatego uważam, jako obyty ze wszystkim człowiek, że nawet prawa rynku (konkurencja) nie mają prawa wyzwalać takiej dawki przemocy słowa.

--------------------
Teraz póki mam chwilę czasu przedstawię wam poglądy pana killera i kiljana i udowodnię jaki charakter ma ich wypowiedzi dla laików którzy nie pojmują jaką taktykę stosuje pan killer i kiljan.

A więc pan killer uważa że jestem oszustem. Jestem oszustem bo:
- jestem http://www.Fast-prizes.pl
- jestem planeta 43
Mam dwa konta - jedno firmowe, drugie osobiste(nie chciałem się przyznać że to moje konto ponieważ też mam prawo uczestniczyć w życiu forum jako osoba postronna). Na koncie planeta 43 nie ma żadnego dowodu ze jest on oszustem. Logika matematyczna przewiduje że pan killer kłamie(zastosuje argumenty że moje ip powiązane jest z kontami oszustów - kapitan statku, itp)
Nie podał żadnego dowodu, jednak to wie. Super.


Pan kilian uważa że Fast-prizes.pl to scam ponieważ:
- zakupiliśmy od niego skrypty
Jednak dowodem na to że coś jest scamem jest to że to coś jest niewypłacalne. Brawo panie Kiljan. Super argumenty.Brak dowodów, jest tylko potwierdzeniem, że jest pan zagubionym w sobie egocentrykiem(wypalił panu firecash, więc czuję się jak Bóg, co?
Przecież młodsi nie mają szans, rozwale ich!)
Nie wspomnę już o błęda ort, log.
I niech pan nie myśli że pozostawimy te wpisy bez konsekwencji, odpowie pan za wszelkiej maści naruszenie naszych praw i zdradzanie poufnych informacji(zrobiłem kilka screenów)

Teraz do oceny moje wywody pozostawiam czytelnikom. Kończę tym samym tę długą, bezpodstawną kłótnię.