Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody (/Temat-Fast-prizes-pl-Zdobywaj-cenne-nagrody-38607)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody - Fast-prizes.pl - 16-06-2011 19:11

(16-06-2011 19:08)Kiljan napisał(a):  hmmm mowiac ze ci poloze strone jesli bedziesz oszukiwaly ludzi ci groze ze zniszcze twoj serwis? czytanie ze zrozumieniem slaaboSmile

Grozi pan nam na lewo i prawo. Jeśliby pan pomyślał moglibyśmy rozwinąć współpracę. Nasza strona nie oszukała jeszcze nikogo, ponieważ nie powstała. Jakim prawem pan nas może zniszczyć, jeśli nasza strona to nasza własność? Czy pan rozumie co pan pisze? Widzę że brakuje wam konfliktów od czasu konfliktu z Cashfile.
Kupimy nowe skrypty(nasi programiści je napiszą) a pan zwróci nam pieniądz, wszystkie nasze siły skierujemy na to.


RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody - FireMedia - 16-06-2011 19:11

Właśnie dostałem taką oto wiadomość od Kiljana:
Kod:
2011-06-16 20:04:38 :: Adriian
osoba która pisze na forum pod nikiem firecasch czy jakos tak to twój znajomy?

2011-06-16 20:06:07 :: Adriian
jezeli uwaza ze mam 15 lat to mozemy sie spotkac

2011-06-16 20:10:06 :: Damian
firecash to jeden z naszych pracownikow, od PR

2011-06-16 20:10:32 :: Damian
ale przekaze mu

2011-06-16 20:10:37 :: Adriian
ok dzieki
Adrianie, pozwolisz, że daruję sobie komentarz odnośnie twojej propozycji, nie spotykam ot tak z ludźmi z neta, wolałbym z portfelem wrócić Smile


RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody - Fast-prizes.pl - 16-06-2011 19:12

(16-06-2011 19:10)ty27mek napisał(a):  
FAST PRIZE USPOKÓJ SIĘ CHŁOPIE
Zrozumiałeś ? Smile


Powiedziałeś, że idziesz bo nie masz po co się kłócić, więc idź w ch..... i się nie kłóć, nie wyzywaj, nie podważaj, nie denerwuj, nie kłam, nie kombinuj, nie zwracaj uwagi na siebie, nie reklamuj się, nie zajmuj bazy tymi durnymi wypowiedziami i tak dalej, i tak dalej.

Miałeś wyjść? Wyjdź, a ty wszczynasz kolejne bitewki, chyba po to, żeby się ludzie na początku zarejestrowali. Tak wgl jak ty możesz teraz mieć rejestrację, dane, skoro nie masz regulaminu? Nie masz notki do czego wykorzystywane są dane? Mam 15 lat, a to wiem, a wy tak ładnie z prawem nie jesteście obcykani i nie strasz innych. Było się zastanowić, nie kupować ;/

Tyle na ten temat. Nara


P.Tymek

Pan kiljan mi grozi, mam sobie iść jak ktoś mi wbija nóż w plecy? Oszukał nas na pół tysiąca - ciekawe jakby się pan zachował w takim przypadku.


RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody - Ty27mek - 16-06-2011 19:14

(16-06-2011 19:12)Fast-prizes.pl napisał(a):  
(16-06-2011 19:10)ty27mek napisał(a):  
FAST PRIZE USPOKÓJ SIĘ CHŁOPIE
Zrozumiałeś ? Smile


Powiedziałeś, że idziesz bo nie masz po co się kłócić, więc idź w ch..... i się nie kłóć, nie wyzywaj, nie podważaj, nie denerwuj, nie kłam, nie kombinuj, nie zwracaj uwagi na siebie, nie reklamuj się, nie zajmuj bazy tymi durnymi wypowiedziami i tak dalej, i tak dalej.

Miałeś wyjść? Wyjdź, a ty wszczynasz kolejne bitewki, chyba po to, żeby się ludzie na początku zarejestrowali. Tak wgl jak ty możesz teraz mieć rejestrację, dane, skoro nie masz regulaminu? Nie masz notki do czego wykorzystywane są dane? Mam 15 lat, a to wiem, a wy tak ładnie z prawem nie jesteście obcykani i nie strasz innych. Było się zastanowić, nie kupować ;/

Tyle na ten temat. Nara


P.Tymek

Pan kiljan mi grozi, mam sobie iść jak ktoś mi wbija nóż w plecy? Oszukał nas na pół tysiąca - ciekawe jakby się pan zachował w takim przypadku.

Ja?
Ja nie byłbym tak głupi, żeby kupować skrypty bez faktur, bez podatku, na dodatek bez licencji.


RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody - Bolt - 16-06-2011 19:20

(16-06-2011 18:28)Fast-prizes.pl napisał(a):  P.firecash

ja jako właściciel fast-prizes używam profesjonalnego języka

(16-06-2011 18:28)Fast-prizes.pl napisał(a):  Co to za rodzaj sympati?

Skoro jest taki profesjonalny to nie powinno być błędów, szczególnie że przeglądarki zazwyczaj mają wbudowany słownik - ale to poza tematem.


RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody - Demon1 - 16-06-2011 19:32

Może się w końcu uspokoicie ?
Fast, Kiljan:
Nie będziemy nic oddawać , skrypty są już nasze i nie groźcie nam że pójdziecie na policje bo nawet pewnie boicie się wyjść z domu. A tak wgl. to Ty masz licencje na sprzedawanie tego skryptu?

http://allegro.pl/strona-zarabia-surf-traffic-nagrody-getprize-pl-i1630791400.html


RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody - Razer - 16-06-2011 19:34

(16-06-2011 19:12)Fast-prizes.pl napisał(a):  Oszukał nas na pół tysiąca - ciekawe jakby się pan zachował w takim przypadku.

Jeśli Was oszukał to chyba czas pójść do odpowiednich organów i sprawę zgłosić?

W końcu nie wiem, z kim wymieniam zdania, czy z jakimś Kapitanem Statku Kosmicznego czy z Gazowym Olbrzymem z Naszego Układu Słonecznego Wink Może Nibiru zaatakowało?

Ja nie widzę sensu dalszej wymiany zdań z Panem Fast-prizes.pl bo nie niesie ona żadnej wartości merytorycznej, facet myśli że jest fajny, pcha się dalej w kłamstwa i obstaje przy swoim, iście niereformowalny człowiek. Z każdym postem coraz bardziej się pogrążacie bo wszyscy tutaj zachowują spokój i są znudzeni tą sytuacją a Wy "strzelacie ogniem". Panie, siedzący po drugiej stronie monitora - weź zimny prysznic, ochłoń, chcesz reprezentować swoja stronę a niesiesz 0 treści w swoich postach - może czas na szybki kurs PR?


RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody - Morze1 - 16-06-2011 20:24

Znakomite! Życzę powodzenia w dalszym wprowadzaniu ludzi w zamętSmile.
Osobiście to sam nie wiem, kto kogo oszukał, ale zabawa niezła, coś w stylu Sherlocka HolmesaTongue
Jutro się w to jeszcze pobawię, to może znajdę winnego. Big Grin

Co do Waszych wypowiedzi: wierzę słowom Killera, ponieważ to super mod i nie psułby sobie reputacji na takie rzeczy. Jeśli macie jakieś problemy, nie wierzycie mu w kwestii Planety/Kapitana, to może to zweryfikować Admin (chodzi mi głównie o kwestię IP).
Popieram Razera - jeśli zakłada się serwis z nagrodami, to w sam jego start trzeba włożyć dużo kasy i pieniędzy.

To chyba byłoby na tyle - Show must go on! Obrażajcie się nadal, to będzie ciekawieSmile


RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody - Killer - 16-06-2011 20:46

[Obrazek: rjoj.jpg]

po tym skonczylem czytac, niezla parodiaBig Grin


RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody - erold - 16-06-2011 20:55

http://fast-prizes.pl/ padło Smile KONIEC Smile