Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Używałeś PROXY i obawiasz się bana - zajrzyj! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Używałeś PROXY i obawiasz się bana - zajrzyj! (/Temat-Uzywales-PROXY-i-obawiasz-sie-bana-zajrzyj-3860)

Strony: 1 2


Używałeś PROXY i obawiasz się bana - zajrzyj! - Tech - 25-03-2010 20:38

Nie ma nigdzie odrębnego tematu, o tym, a szkoda, bo wiele użytkowników może w ogóle nie wiedzieć czy proxy, vpn itp rzeczy są zabronione. Otóż są, tutaj cytat z ich meila:

Cytat:Lockerz does not always have the right to show certain content outside certain areas and therefore we cannot and do not confer any right for members in those areas to view that content. In other words, proxy IPs are a violation of our Terms of Use and, therefore, against the rules.

Pogrubiony tekst znaczy mniej więcej tyle, że używanie proxy jest niezgodne z ich regulaminem (TOS).

Jak wiadomo marcowy restock jest już coraz bliżej (oby) i wielu z was może obawiać się anulowanych zamówień czy innych nieprzyjemności. Dlatego też napisałem do nich meila w tej sprawie wczoraj gdzieś koło północy i już dzisiaj po 15 dostałem taką odpowiedź:

Cytat:It is against the rules, but you'll be fine if you don't do it again:-)

Czyli jest to niezgodne z zasadami, ale nic nam nie zrobią, jeśli tylko nie będziecie tego robić w przyszłości. PONADTO (jak wynika z ostatniego emaila od nich) NIE MUSICIE DO NICH NIC PISAĆ. WYSTARCZY TYLKO ŻE NIE BĘDZIECIE TEGO ROBIĆ W PRZYSZŁOŚCI< A LOCKERZ WAS NIE ZBANUJE.

PS. Zmienianie DNS to nie to samo co używanie proxy, vpn itp i z tego co wiem jest raczej dozwolone.


RE: Używałeś PROXY i obawiasz się bana - zajrzyj! - BartuS - 25-03-2010 20:42

Ja to samo napisałem, to samo dostałem Smile


RE: Używałeś PROXY i obawiasz się bana - zajrzyj! - Sony_st - 25-03-2010 20:50

a mógłbyś podać treść wiadomości
chodzi mi o to co do nich napisałeś najlepiej po angielsku i po polsku


P.S znalazłem Smile

czyli wysłać im to?

Cytat:Hi
I have quetstion about proxy, I have used them only 1 time when videos in play stoped working i didnt know what to do and I found that it may help. Im all the time playing fair and i hope that you are not going to punish me because of proxy usage.



RE: Używałeś PROXY i obawiasz się bana - zajrzyj! - BartuS - 25-03-2010 20:51

Pisz to co chcesz

http://translate.google.pl/?hl=&ie=UTF-8&text=&sl=en&tl=pl#pl|en|

potem wyślij


RE: Używałeś PROXY i obawiasz się bana - zajrzyj! - Tech - 25-03-2010 20:53

Cytat:a mógłbyś podać treść wiadomości
chodzi mi o to co do nich napisałeś najlepiej po angielsku i po polsku

Swojej nie chcę podawać, bo pisałem to dość późno i spać mi się chciało, więc w ogóle dobrze, że mnie zrozumiała xD
Co do przykładowego meila to napisałem, że można go znaleźć tutaj: http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=3607

//edit: tak, dokładnie to.


RE: Używałeś PROXY i obawiasz się bana - zajrzyj! - NaoS - 25-03-2010 20:53

A jeśli mam dwa konta, na obydwu użyłem Proxy do obejrzenia królików.
To muszę napisać dwa maile do lockerz? Big Grin


RE: Używałeś PROXY i obawiasz się bana - zajrzyj! - Daminn - 25-03-2010 20:57

Skoro tak samo odpisują to czy jest sens do nich pisać? Może po prostu nie będą się tego czepiać?


RE: Używałeś PROXY i obawiasz się bana - zajrzyj! - Tech - 25-03-2010 21:09

(25-03-2010 20:57)Daminn napisał(a):  Skoro tak samo odpisują to czy jest sens do nich pisać? Może po prostu nie będą się tego czepiać?

Może tak, może nie. Ten temat napisałem dla tych, którzy chcą się upewnić, że im nic za to nie zrobią. Ja wolałem po prostu napisać i się nie martwić Wink


RE: Używałeś PROXY i obawiasz się bana - zajrzyj! - mattkotek - 25-03-2010 21:11

Napisałem, potwierdzam - It's against the rules--please don't do it again.
Przynajmniej będę w spokoju oczekiwać na restock Big Grin


RE: Używałeś PROXY i obawiasz się bana - zajrzyj! - pret0rian - 25-03-2010 21:20

Nie usuneli wam pkt i z-list?