Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zamawianie na krewnych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Zamawianie na krewnych (/Temat-Zamawianie-na-krewnych-38572)



Zamawianie na krewnych - turbo149 - 14-06-2011 17:54

Witam. Mam pytanko czy jak zamówię na ciocię mieszkająca w Stanach to jakie jest prawdopodobieństwo anulacji??


RE: Zamawianie na krewnych - asasinul - 14-06-2011 18:52

zalezy czy akurat potwierdzają,jeżeli nie używales botów na resach itd to jest prawdopodobieństwo że będzie potwierdzenie,bo podobno lockerz ma jakiegos dobrego pajaca od wykrywania botów


RE: Zamawianie na krewnych - turbo149 - 14-06-2011 19:18

W ani jednym resie nie uczestniczyłem a uzbierało mi się tyle punktów że mam 100% rabatu w shopie na to co chce zamówić a filmy też sam oglądałem bez pomocy żadnych botów


RE: Zamawianie na krewnych - mariio - 15-06-2011 00:52

trudno wyczuć bo lockerz ostatnio trochę scami Tongue
ale jak mówisz że nic nie używałeś to w 90% powinieneś dostać potwierdzenie i nagrodę, musisz pamiętać że w takich sprawach (lockerz) zawsze jest jakieś ale Big Grin


RE: Zamawianie na krewnych - ksomix - 15-06-2011 06:00

Lockerz ma wglad w twoje konto z kazdej strony, czyli wie jakiego IP uzywales (jesli masz polskie, a wyslesz do krewnych to nie wiem czy potwierdza ;/), wie jak zdobywales ptz tzn. czy ogladales filmy 24/7 czy jakos tak w miare nas, czyli ludzi. Oraz wie czy czasami nie zmieniales sobie adresu w My Account, bo ten musi sie zgadzac z adresem docelowym nagrody.

Dlatego teraz sa nikle szanse na zdobycie nagrody niestety. Sad


RE: Zamawianie na krewnych - Scoobyx - 15-06-2011 07:38

Nie zamówisz, bo lockerz z dniem 1 czerwca anulują i banują konta za wysyłkę na inny adres niż w my account.


RE: Zamawianie na krewnych - asasinul - 15-06-2011 14:20

z tego co wiem to lockerz banuje za używanie FIRM WYSYŁKOWYCH a nie danych w my account.


RE: Zamawianie na krewnych - Tech - 15-06-2011 15:40

No, właśnie wychodzi czytanie ze zrozumieniem. Lockerz nadal wysyła paczki, tylko po prostu nie do firm wysyłkowych (póki co). Adres w My Account trzeba mieć podany swój, rzeczywisty, a wysłać paczkę możesz na dowolny adres (np. do krewnych), byle tylko nie była to wspomniana firma wysyłkowa. Wtedy masz szansę na potwierdzenie.


RE: Zamawianie na krewnych - ketrab - 15-06-2011 18:06

Ja zamawiałem i do PE i do wujka, czy to z SHOPU, czy z aukcji/ restocków i zawsze miałem potwier


RE: Zamawianie na krewnych - Scoobyx - 15-06-2011 18:25

Aha, no to sorka za wprowadzenie w błąd.