Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty][LUTY] Wii Sports with Console - Games included - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Nagrody Lockerz (/Forum-Otrzymane-Nagrody-Lockerz-7)
+------ Dział: Aukcje 24/7 (/Forum-Aukcje-24-7-265)
+------ Wątek: [Zamknięty][LUTY] Wii Sports with Console - Games included (/Temat-Zamkniety-LUTY-Wii-Sports-with-Console-Games-included-3850)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [LUTY] Wii Sports with Console - Games included - Zythus - 25-03-2010 19:44

A żeby nie było hyhy


RE: [LUTY] Wii Sports with Console - Games included - CARLOS - 25-03-2010 19:48

Bjere psp , bez zadnych skrupułów. Jestem zaskoczony, niesamowite gratki dla ciebie : )


RE: [LUTY] Wii Sports with Console - Games included - Czarny767 - 25-03-2010 19:55

No,no poważna nagroda Smile
Gratulacje. Mam nadzieję ,że wygram coś porządnego na March Radness Smile


RE: [LUTY] Wii Sports with Console - Games included - xPietrek - 25-03-2010 19:56

no nieźle. Kolejna elektroniczna nagroda w Polsce. Gratki


RE: [LUTY] Wii Sports with Console - Games included - tactlessczak27 - 25-03-2010 19:59

Congratz i congratz


RE: [LUTY] Wii Sports with Console - Games included - DonHoracy - 25-03-2010 21:00

Mam nadzieje, że to nie moja ostatnia nagroda Wink Za kilka dni przekonamy się Wink
Jutro pewnie kolejna elektronika dojdzie do Polski, a dokładniej PSP Admina Wink


RE: [LUTY] Wii Sports with Console - Games included - Rykos - 25-03-2010 21:12

Gratulejszyn Tongue zazdroscic


RE: [LUTY] Wii Sports with Console - Games included - Paviano - 25-03-2010 21:36

Gratz! Też bym chciał wygrać konsolkę Smile


RE: [LUTY] Wii Sports with Console - Games included - Kilol - 25-03-2010 21:46

Gratz ! Pewnie miłe zaskoczenie, że nic nie zapłaciłeś.Wink


RE: [LUTY] Wii Sports with Console - Games included - DonHoracy - 25-03-2010 21:49

Taa miłe zaskoczenie to było kuriera. Brat mnie zawołał że kurier do mnie a ja wziąłem nóż i poszedłem do drzwi Big Grin Chciałem otworzyć przy nim paczkę jak by była jakaś uszkodzona ale karton był cały to olałem sprawę Wink