Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
O ile PTZ wzbogaciłeś się podczas March Radness ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: O ile PTZ wzbogaciłeś się podczas March Radness ? (/Temat-O-ile-PTZ-wzbogaciles-sie-podczas-March-Radness-3849)

Strony: 1 2 3


O ile PTZ wzbogaciłeś się podczas March Radness ? - BartuS - 25-03-2010 18:41

Cóż. Dziś koniec March Radness, więc można by to podsumować Wink

O ile PTZ wzbogaciłeś się podczas March Radness ?

Ja wzbogaciłem się o ok.450ptz


RE: O ile PTZ wzbogaciłeś się podczas March Radness ? - Parada - 25-03-2010 19:17

Ja gdzieś 500-600 PTZ od rozpoczęcia rywalizacji


RE: O ile PTZ wzbogaciłeś się podczas March Radness ? - xPietrek - 25-03-2010 19:22

Trzeba było przed wyścigiem zapytać, to bym sprawdził ile miałem na początku..
Ale ok. 500 PTZ, bo oglądałem filmy z proxy, i teraz nie mam pewności czy mnie nie zbanują...


RE: O ile PTZ wzbogaciłeś się podczas March Radness ? - BartuS - 25-03-2010 19:24

Ja też oglądałem przez proxy. Cóż najwyżej 2 konto zrobie Wink


RE: O ile PTZ wzbogaciłeś się podczas March Radness ? - Zythus - 25-03-2010 19:26

To raczej do Off-topu
Ja wzbogaciłem się o jakieś prawie 400 Smile


RE: O ile PTZ wzbogaciłeś się podczas March Radness ? - Tech - 25-03-2010 19:28

Hmm, nie wiem też gdzieś ze 400 będzie.

Jak ktoś się obawia bana za proxy to niech napisze wiadomość do kathy i po sprawie. Mi odpowiedziała w mniej niż jeden dzień i oczywiście nie będę miał żadnych konsekwencji tylko mam tego nie robić więcej Wink


RE: O ile PTZ wzbogaciłeś się podczas March Radness ? - BartuS - 25-03-2010 19:34

Ja napisałem w takim razie tak:
Cytat:Hey Kathy!


I need to admit to something. I watched videos on PLAY by proxy. I am very saddened that I did it because I'm your loyal user. I did this only because to win the March Radness. Will I get any punishment for it? I promise NEVER to do no more!


Sincerely, your loyal user, Bartek...



RE: O ile PTZ wzbogaciłeś się podczas March Radness ? - nao580 - 25-03-2010 19:44

ok. 600 , chyba tez będę musiał napisać do niej,
a i mam pytanie czy to napisać w support czy na dokładny email?
ale dobra nie będę robił offtopu ale byłbym wdzięczny za odp


RE: O ile PTZ wzbogaciłeś się podczas March Radness ? - ziomex983 - 25-03-2010 19:45

około 400


RE: O ile PTZ wzbogaciłeś się podczas March Radness ? - Hoffman - 26-03-2010 10:25

Ja wszystkie swoje pkt, czyli 520 no i jeszcze mam 3 strony filmów do obejrzenia ;p