Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Płaci] 20dollars2surf.com ( sprawdz ok.20$+ miesiecznie) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Płaci] 20dollars2surf.com ( sprawdz ok.20$+ miesiecznie) (/Temat-Placi-20dollars2surf-com-sprawdz-ok-20-miesiecznie-38480)



[Płaci] 20dollars2surf.com ( sprawdz ok.20$+ miesiecznie) - jordan1990 - 12-06-2011 10:30

Witam, chciałem wam zaprezentować tę stronkę:

Kod:
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=271969

Cześć wszystkich chciałbym wam przedstawić nowy sposób zbierania pieniążków przez internet !!! Wystarczy włączony komputer i połączenie internetowe.

20dollars2surf.com to francuski surfbar płacący w dolarach za oglądanie banerów reklamowych, obecnie jest najlepszą i najbardziej korzystną ofertą dla Polaków. 20dollars2surf.com posiada aktualnie ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników i wypłaconych 60 tysięcy dolarów na konta PayPal.



Surfbar działa na zasadzie długości wyświetlania go. Dostajesz 1 punkt co minutę (zmiana reklamy)
Dodatkowe punkty można zebrać w grach dostępnych na stronie 20Dollars2Surf ( koło fortuny zarabiam dzieki temu ok.5$ miesiecznie) i ( Bingo sufr tutaj jest roznie raz zarobie 10$ a raz 3$ to wsyztsko zalezy od szczescia ty mozesz wiecej zarobic) i klikaniu reklam sponsorów ( strony dziennie ok.30 i tez platne maile).
STRONA JEST W POLSKIEJ WERSJI JEZYKOWEJ WIEC BARDZO ŁATWO ZAROBIĆ PARE $$$

Ja zyskuję 10% twoich zarobionych punktów. Następnie jeśli ty polecisz kogoś to ty zyskujesz jego zarobione punkty.. w dalszym stadium jeśli twoja osoba poleci następną to ty zyskujesz też jego 10% punktów!! jest tego 10 poziomów nie przegap i się zarejestruj!! (tzw. polecony mojego poleconego jest moim poleconym) {to przy okazji jak w sredniowieczu w Anglii " Wasal mojego wasala jest moim wasalem" i dzieki temu wtedy ludzie zarabiali o wiele wiecej...

Punkty zamieniaja sie na dolary na poczatku kazdego miesiaca a na wyplate czeka sie od 2 tygodni do 4 ale zawsze mam co 2 tygodnie..
Poczytajcie w google na temat 20dollars2surf i zobaczycie ze to nie scam !!!

Ja zarabiam miesiecznie ok. 20$ raz 20$ raz nawet 40$ dzieki graniu w koło fortuny i bingo surf im wiecej poswiecisz czasu ( po 10min dziennie) tym wiecej zarobisz

[Obrazek: 20dollars2surf-31-01-2011.png]


[Płaci] 20dollars2surf.com ( sprawdz ok.20$+ miesiecznie) - Magnus - 12-06-2011 14:07

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.