Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prizers.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: prizers.pl (/Temat-prizers-pl-38450)

Strony: 1 2


prizers.pl - jakubp - 11-06-2011 14:04

Cześć, chciałbym Wam przedstawić stronkę na jaką się ostatnio natknąłem:
Prizers.pl jest serwisem, który może stać się naszą rodzimą alternatywą dla lockerz i ja gorąco w to wierzę. Sami o sobie na swojej stronie piszą w ten sposób:

Cytat:Prizers jest serwisem umożliwiającym użytkownikom zbieranie punktów, dzięki którym użytkownicy będą mogli starać się o cenne nagrody.
Punkty zbierane będą poprzez poprzez różnego rodzaju zadania, gry a także filmy.
Na stronie znajdziemy również wiele innych sposobów na zdobywanie większej ilości punktów.



Jak więc możemy wywnioskować serwis będzie prawdopodobnie działał na podobnej zasadzie jak znane nam wszystkim lockerz.
Prawdopodobnie, bo serwis jeszcze nie ruszył - data oficjalnego startu nie jest nam znana, ale stronka już istanieje, co więcej prezentuje się całkiem przyjemnie.
Na wspominianej stronie pojawił się filmik promujący serwis, który na mnie osobiście zrobił niezłe wrażenie, serwis posiada również swój FanPage na FaceBook'u <LINK>


Nie ukrywam, że moje oczekiwania wobec serwisu są spore i jeśli coś będzie wiadomo nowego na ten temat to będę się starał aktualizować pierwszy post.

Sami możecie śledzić nowości na:
PRIZERS.PL

No i jestem ciekaw Waszej opinii na temat serwisu, piszcie.

EDIT:
Info z facebook'a o planowanym otwarciu rejestracji:
Cytat:Prizers Czeka nas wiele pracy, jednak wstępna rejestracja rozpocznie się 15 Lipca. Od początku planujemy wiele konkursów - jeszcze przed ogólnym startem Smile

Tekst mojego autorstwa, zabraniam kopiowania bez mojej zgody!

EDIT 2:
Wstępna rejestracja ruszyła dzisiaj (15 lipca), jeśli chcecie pomóc piszcie swoje maile tutaj lub na PW, żebym mógł wysłać Wam zaproszenia.
System poleconych działa jak na lockerz - zaproszenia na mail.



RE: prizers.pl - Pati - 11-06-2011 14:12

Daj znać jak coś ruszy stronka Tongue
Myśle, że coś może z tego wyjdzie ciekawego ;]


RE: prizers.pl - jakubp - 11-06-2011 15:13

No jak tylko się pojawi coś nowego to na pewno napiszę Smile
Fajnie by było jakby wypaliła ta strona, bo z lockerz ostatnio różnie...


RE: prizers.pl - Pati - 11-06-2011 16:31

Lockerz ostatnio daje 'popis' same anulacje ^^.
Jak wystartuje to ja tam wtedy kiedy będę na laptopie będę siedzieć.
Mam nadzieje że nie padnie po 2-3 miesiącach tak jak grimeg ;/


RE: prizers.pl - Ganek - 11-06-2011 21:32

Na facebooku 2h temu pojawił się nowy wpis:

Cytat:Prizers: Czeka nas wiele pracy, jednak wstępna rejestracja rozpocznie się 15 Lipca. Od początku planujemy wiele konkursów - jeszcze przed ogólnym startem Smile

Tak więc, na razie wiemy kiedy otworzą rejestracje. Dodatkowo jakieś konkursy przed startem, ciekawe co to będzie :>


RE: prizers.pl - jakubp - 30-06-2011 18:44

Na ich facebook'owym fanpage'u jest organizowany konkurs. Polega on na wstawieniu na ich tablicę zdjęcia plakatu reklamującego stronkę. Z racji, że udało mi się jeden napotkać to wrzuciłem. Czekajcie na unboxing smyczy Tongue


RE: prizers.pl - samaramantha - 01-07-2011 10:37

Up z fb prizers

nowy filmik http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3D2sgjEdtXxaY&h=NAQBNPIf-

i zdjęcie plakatów Smile
[Obrazek: 268740_225825640782928_100000664804816_7...6461_s.jpg]
[Obrazek: 259978_247195848628607_232428500105342_1...9840_s.jpg]


RE: prizers.pl - jakubp - 11-07-2011 23:09

No i wielkimi krokami nadchodzi wstępna rejestracja. Godzina jeszcze nie jest znana, ale 15 lipca już będziemy mieli większe rozeznanie jak się przedstawia serwis.
Miałbym przy tym prośbę - jako, że założyłem temat, to poczekajcie na mój reflink Wink


RE: prizers.pl - jakubp - 15-07-2011 17:12

Może zdubluję posta, ale chyba warto bo ruszyła wstępna rejestracja. Zaproszenia wysyłane są drogą mailową, więc jeśli chcecie pomóc to piszcie mi swoje maile tu lub na PW i wyślę Wam zaproszenie.


RE: prizers.pl - LessiPL - 15-07-2011 17:19

cos o nich cicho ani zadnych reklam na forum ani w adtaily ani wogole nigdzie, takich portali bylo wiele i szybko się kończyły -Twojanagroda, gimez, naszanagroda, grimeg.com.pl, E-pangea.pl. Bez kampani nie zdobedą zaufania Smile a liderzy typu burnerize, thisbox, urwij na reklamie nie oszdzędzają czy to na forach czy na samochodach (tagTongue).