Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobek do końca czerwca - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zarobek do końca czerwca (/Temat-Zarobek-do-konca-czerwca-38380)



Zarobek do końca czerwca - mikolaj90 - 09-06-2011 18:19

Siemka. Otóż koniecznie potrzebuję pieniędzy do końca czerwca, może być jeszcze tak do 10 lipca i chciałbym je w jakiś sposób zarobić. Mogłoby to być chociaż około 300 złotych. Nie będę pisał w jakim celu chcę je zarobić, po prostu potrzebuję. Jaki sposób polecacie na zarobienie tej sumki ? Bardzo proszę o pomoc i proszę nie pisać głupich postów. Jest to bardzo ważne dla mnie.

P.S: Jeżeli możecie, proszę o jakieś poradniki cokolwiek. I czy istnieje jakiś inny sposób niż uploading ? Jeżeli jednak nie ma innej opcji uploading może być ale chciałbym więcej sposobów.


RE: Zarobek do końca czerwca - Coristo - 09-06-2011 18:21

Sharecash itp


RE: Zarobek do końca czerwca - Miu - 09-06-2011 18:46

Na początku chciałbym Ci powiedzieć,że pisze się cokolwiek
Nie sprecyzowałeś,czy interesuje cię jedynie zarobek przez internet,czy ogólnie zarobek?Jeśli nie tylko internet to tak jak ostatnio ktoś pytał idź roznosić ulotki.Możesz zapytać się na jakiejś budowie czy gdzieś czy nie potrzebują rąk do pracy itp.


RE: Zarobek do końca czerwca - mikolaj90 - 09-06-2011 19:34

Tak, zgadzam się Miu, sorry za błąd w poście, już poprawiam. Podkreślało mi jak napisałem ,,cokolwiek" i myślałem, że źle ale to nie ważne już Smile

Chodzi mi tylko i wyłącznie o zarobek przez internet. Naprawdę muszę zarobić te 300 zł.


RE: Zarobek do końca czerwca - Bolt - 09-06-2011 19:40

sc / fc. Dobry filmik, wypromować możesz w forumowym shopie za fg, jak znajdziesz dobry sposób to 100$ będzie jak nie to co najmniej z 30 wyciśniesz


RE: Zarobek do końca czerwca - mikolaj90 - 09-06-2011 20:14

A jaki plik wrzucić na ShareCash, żeby dobrze zarobić ? Oczywiście wypromowałbym go.


RE: Zarobek do końca czerwca - Lubelak - 09-06-2011 20:25

(09-06-2011 20:14)mikolaj90 napisał(a):  A jaki plik wrzucić na ShareCash, żeby dobrze zarobić ? Oczywiście wypromowałbym go.

W tym rzecz ,że nikt ci nie powie