Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podsumowanie tygodnia, czyli newsletter od zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Podsumowanie tygodnia, czyli newsletter od zarabiam.com (/Temat-Podsumowanie-tygodnia-czyli-newsletter-od-zarabiam-com-38290)



Podsumowanie tygodnia, czyli newsletter od zarabiam.com - Ty27mek - 07-06-2011 13:15

Hello!
Dzisiaj mam dla Was propozycję, a szczególnie do Admina i reszty załogi.
Nie myśleliście nigdy o newsletterze zarabiam.com? Informacje z całego tygodnia, najważniejsze informacje, najlepsze wątki, czy informacje o eventach? Ja bym to chętnie przemyślił -nie mówie tego dlatego, że dędna Lcpówka miała zjechanie tragicznie "Mailing" - bo newsletterem tego nie nazwę, tylko dlatego, że myślałem, iż macie coś takiego, tyle, że na mnie nie trafiło Smile Pozdrawiam :-)Jerk


RE: Podsumowanie tygodnia, czyli newsletter od zarabiam.com - Morze1 - 07-06-2011 13:16

Super pomysł Tymek, sądzę, że Admin weźmie to pod uwagę i na pewno coś wykombinujeSmile


RE: Podsumowanie tygodnia, czyli newsletter od zarabiam.com - Coristo - 07-06-2011 13:17

A po cholere to nam ? Nie zgapiajcie pomysłow z innych forów ....


RE: Podsumowanie tygodnia, czyli newsletter od zarabiam.com - DDK - 07-06-2011 13:17

Kiedyś prowadziłem na AjLoku Gazetkę, w niej były wszystkie newsy ze świata forum, serwisów z nagrodami itp. Myślałem żeby tutaj poprowadzić, ale stwierdziłem że nie wypali bo będzie niby "zgapione".

Pomysł jak najbardziej na TAK Smile


RE: Podsumowanie tygodnia, czyli newsletter od zarabiam.com - Ty27mek - 07-06-2011 13:20

(07-06-2011 13:17)Coristo napisał(a):  A po cholere to nam ? Nie zgapiajcie pomysłow z innych forów ....

Kurcze, Coristo - my nic nie zgapiamy, po za tym jak napisałem, tamtego Newstelerkiem nazwać nie idzie Smile


RE: Podsumowanie tygodnia, czyli newsletter od zarabiam.com - Pati - 07-06-2011 13:23

Gites pomysł Smile


RE: Podsumowanie tygodnia, czyli newsletter od zarabiam.com - Dominator - 07-06-2011 13:24

Jestem na TAK


RE: Podsumowanie tygodnia, czyli newsletter od zarabiam.com - Krissu - 07-06-2011 13:27

Świetnie! Żadne zgapianie.. Wiele stron ma newslettery, czyżby od siebie zgapiali? Smile

Facebook od WP, WP od googlii i tak dalej.. i tak dalej...


RE: Podsumowanie tygodnia, czyli newsletter od zarabiam.com - Killer - 07-06-2011 13:41

Jak chcesz wiedziec co sie dzieje to czytaj forum. Nikt sie nie bedzie w mailowy spam bawil bo po co - kto chce ten informacje znajdzie.
Gdy jest coś ważnego do ogłoszenia to mailing jest wysyłany, temat zbędny tak jak wspomniał Coristo zamykam.
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.