Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Lockerz Problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Lockerz Problem (/Temat-Rozwiazane-Lockerz-Problem-3829)



[Rozwiązane]Lockerz Problem - stan96 - 25-03-2010 14:33

mam pytanie, założyłem niedawno 20 fake emaili i zrobiłem 20 fake kont na lockerz, dowiedziałem sie ze mnie zbanują, prędzej czy pózniej albo nie przyślą mmi nagrody jak już coś mi sie uda zamówić, jest moze jakis sposób zeby być znowu normalnym użytkownikiem bez ryzyka ze przy zamawianiu jakiejs nagrody nie wyślą mi jej?


RE: Lockerz Problem - Kilol - 25-03-2010 14:35

Jest. Napisz do Lockerz z przyznaniem się do oszukiwania. Poszukaj na forum w dziale "Tłumaczenia"
e-maila, którego będziesz mógł wysłać.


RE: Lockerz Problem - stan96 - 25-03-2010 14:39

spoko dziex juz to nawet zrobiłem wczoraj maqm 14 lat wiec mój angileski nie jest swietny ale mysle ze zrozumieli
myszisz ze to cos da?


RE: Lockerz Problem - Kilol - 25-03-2010 15:06

Na pewno da, o ile odpiszą do ciebie. Zdarza się, że odpisują dopiero po 2 tygodniach, albo wcale.
Radzę ci napisać normalnego, prostego e-maila, żeby lockerz wiedziało o co ci chodzi i czekać na odpowiedź.
Możesz wysłać kilka e-maili, to zwiększy twoje szanse na to, że odpiszą.


RE: Lockerz Problem - stan96 - 25-03-2010 23:25

dzieki wielkie stary
kurde ,takie głupie pytanie gdzie powinienem im to wysłać pod jaki email
jak wcześniej pisałem to na stronie głównej w 'contact us', a odpisywali mi tylko jakies gówniane regulaminy


RE: Lockerz Problem - szulakaluble - 26-03-2010 00:30

(25-03-2010 14:39)stan96 napisał(a):  spoko dziex juz to nawet zrobiłem wczoraj maqm 14 lat wiec mój angileski nie jest swietny ale mysle ze zrozumieli
myszisz ze to cos da?

Z Polskim tez nie jest za dobrze...
A wyslij to na [email protected]


RE: Lockerz Problem - stan96 - 26-03-2010 11:45

dzieki, moze masz racje


[Rozwiązane][Rozwiązane]Lockerz Problem - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.