Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mały problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mały problem (/Temat-Maly-problem-38210)

Strony: 1 2


Mały problem - Magnus - 05-06-2011 08:27

Witam.Pewno dnia włączam kompa wszystko jest niby dobrze ale patrze na ikonki to są dziwnie jak by zaznaczone :

Screen :

[Obrazek: buah.jpg]

Dodam jeszcze ,że gdy przesuwam okna "rozmazują się" również gdy zamykam ,zamyka się z trudnością tak jak by przez chwilę zostawały.

Myślę ,że warto spróbować zainstalować sterowniki do karty graficznej i po problemie ale chciałbym Was się o to zapytać.
Jak myślicie ?


RE: Mały problem - ketrab - 05-06-2011 08:30

Ja mam tak, że ikony mam przezroczyste Smile


RE: Mały problem - ian_74 - 05-06-2011 08:30

Jaki windows ?


RE: Mały problem - Magnus - 05-06-2011 08:37

Windows XP Service Pack 3


RE: Mały problem - adrick1197 - 05-06-2011 08:42

tez tak mialem ale przez tapete w png dalem jpg i zrobily sie normalne Big Grin


RE: Mały problem - xPietrek - 05-06-2011 08:46

Mój komputer --> Właściwości --> Zaawansowane --> Wydajność-ustawienia --> "Użyj cieni dla etykiet ikon pulpitu". Sprawdź czy masz to zaznaczone.
Chociaż wygląda na brak lub niedopasowanie sterowników Smile


RE: Mały problem - Magnus - 05-06-2011 08:49

Odznaczyłem to Pietrek ale dalej to samo


RE: Mały problem - Ty27mek - 05-06-2011 08:50

(05-06-2011 08:49)Magnus napisał(a):  Odznaczyłem to Pietrek ale dalej to samo

Klikaj prawym na pulpit > rozmieść ikony jako (IIpozycja) i zablokuj elementy sieci web na pulpicie ma być odznaczone


Jeszcze klika sposobów:
1. Mój Komputer > Właściwości > Zaawansowane > Wydajność > Ustawienia > Efekty wizualne, zaznaczyć Użyj cieni dla etykiet ikon pulpitu

2. PPM na pulpit > Właściwości > Pulpit > Dostosuj Pulpit > Sieć Web > odznaczyć Blokuj elementy pulpitu, bądź szybciej PPM na pulpicie > Rozmieść ikony według, odhaczyć Zablokuj elementy Sieci Web na pulpicie

3. PPM na pulpit > Właściwości > Pulpit > Dostosuj Pulpit > Sieć Web, w sekcji strony sieci Web usunąć pozostałe i wybrać Moja bieżąca strona główna.

4. Sprawdzić czy w: HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesExplorer nie ma którejś z tych wartości ClassicShell, ForceActiveDesktopOn NoActiveDesktop W podkluczach Policies również.
Zestawik od 1-4 źródło FAQ CentrumXP.pl


RE: Mały problem - Magnus - 05-06-2011 08:52

Pierwsze 3 sposoby sprawdzone i lipa.


RE: Mały problem - Ty27mek - 05-06-2011 09:01

(05-06-2011 08:52)Magnus napisał(a):  Pierwsze 3 sposoby sprawdzone i lipa.


Resetnij kompa, jak nie działa wgraj sterowniki i wtedy zobaczymy.