Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Z-list - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Z-list (/Temat-Rozwiazane-Z-list-3821)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Z-list - wesolutki - 24-03-2010 22:47

Witam, przedwczoraj zdobyłem z-list (nie otrzymałem maila od nich żadnego) i chciałbym się dowiedzieć czy orientuje się ktoś jak długo czeka się na akceptacja i czy po wycofaniu koszulek nie będą akceptować dopiero jak ustalą nowe nagrody?

Pozdrawiam


RE: Z-list - Kilol - 24-03-2010 22:47

Mają powysyłać koszulki do końca tego miesiąca.


RE: Z-list - wesolutki - 24-03-2010 22:52

(24-03-2010 22:47)Kilol napisał(a):  Mają powysyłać koszulki do końca tego miesiąca.

Wiem, wiem ale ja zdobyłem zlistera po 19 marca więc nie dostanę koszulki.


RE: Z-list - Kilol - 24-03-2010 22:54

Nie wiemy ile poczekasz na e-maila dotyczącego wysyłkę tego "upominku". Pewnie będzie tak jak
z koszulkami.Tongue


RE: Z-list - wesolutki - 24-03-2010 22:55

(24-03-2010 22:54)Kilol napisał(a):  Nie wiemy ile poczekasz na e-maila dotyczącego wysyłkę tego "upominku". Pewnie będzie tak jak
z koszulkami.Tongue

A ile mniej/więcej się czekało na akceptację podczas koszulek?Tongue


RE: Z-list - Kilol - 24-03-2010 22:58

Różnie. Ja czekałem od zdobycia z-listera 1,5 miesiąca, więc nie tak długo. Niektórzy czekają dużo więcej
czasu.


RE: Z-list - wikiwik16 - 25-03-2010 10:12

Jak masz Z-lista, to nagrode dostaniesz, ja mam Z od miesiąca albo juz dłużej, dokładnie nie pamietam i nie dostałem od Lockerz żadnego e-maila, tylko gratulacja za zdobycie ZASZCZYTNEGO statusu.


RE: Z-list - waski88 - 25-03-2010 10:25

ja dostalem email ze zdobylem Z-list ale nie dostalem zadnego emaila ze koszuka zostala wyslana pisalem do nich kiedy wysla koszulke ale cisza w eterze


RE: Z-list - BartuS - 25-03-2010 11:41

Pamiętajcie !

Jeżeli dostaniecie maila "A Z-List T-Shirt is heading your way", znaczy to, że koszulke już wysłali. Inne potwierdzenia to jeszcze nie potwierdzenia wysyłki. Ja jak go dostałem, to za ok. 3 tyg, była koszulka Smile


RE: Z-list - ponixon - 25-03-2010 12:49

Po osiągnieciu z-listera nie otrzymale dotychczas zadnego maila z potwierdzeniami ani nic;/ nie wiem kiedy to nastapi a maila mam na server google czyli gmail.. zobaczymy co to bedzie narazie czekam na jakiego kolwiek maila..

Greetings
Ponixon