Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozmowy o telefonach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Rozmowy o telefonach (/Temat-Rozmowy-o-telefonach-38179)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Htc Desire Z czy Iphone 4 - mariio - 15-06-2011 13:03

jak chcesz brać HTC to tylko HD2 ( z którym możesz zrobić dosłownie wszystko, mieć taki os jaki ci się podoba i więcej rożnych bajerów ) Big Grin
albo HTC Evo 4g lub HTC thunderbolt - tylko te już są o wiele droższe i trzeba je ze stanów ściągać bo na razie w PL ich nie ma ;/
wiem co mówię innych smartów się nie opłaca kupować ;P


RE: Htc Desire Z czy Iphone 4 - mikolaj90 - 15-06-2011 13:48

Wybrałem już jednak HTC Desire HD bo mi wystarczy - nie chcę mieć telefonów po 2000-3000 zł co mają prawie takie same funkcje co zwykły smartphone.


RE: Htc Desire Z czy Iphone 4 - Daminn - 16-06-2011 19:10

Desire HD to Evo 4G na Europe. Wybór dobry, ale z przedziałem przesadziłeś nawet ip4 można za 1700zł wyrwać (nowego). Ja tak patrzę jak ładnie cena SGSII spada ;>


RE: Htc Desire Z czy Iphone 4 - mikolaj90 - 16-06-2011 19:41

SGSII też obserwuję jednak uważam, że nim cena spadnie to trochę to potrwa.


RE: Htc Desire Z czy Iphone 4 - robert4444 - 16-06-2011 20:22

(15-06-2011 13:03)mariio napisał(a):  wiem co mówię innych smartów się nie opłaca kupować ;P

bo ? dałeś z dupy argument...

Równieź patrzyłem na SGS2, ale za drogi :s
Poza tym... jutro czas wybrać się na zakupy Huh


RE: Htc Desire Z czy Iphone 4 - mariio - 16-06-2011 21:09

tak wybierz se plastikowy telefon ale potem nie płacz po pierwszym upadku że coś ci nie działa czy się połamał czy jeszcze coś...
lub że plastikowa obudowa lata czy trzeszczy... - tu mowa o samsungu który zaproponował kolega wyżej Big Grin

Miałem w rękach naprawdę wiele smartphonów zaczynając na apple przez htc i inne kończąc na samsungach wiec serio wiem co mówię, ale zrobisz jak uważasz bo to twoja decyzja, ale że by nie było, że cię nie ostrzegałem Tongue I niestety muszę stwierdzić że telefony HTC są piekielnie dobre i wytrzymałe !!


RE: Htc Desire Z czy Iphone 4 - Daminn - 16-06-2011 22:22

Nie se tylko sobie. Upuść Htc i pokaż ekranik. Coś masz lewe te rączki jak od razu myślisz o upadku telefonu. SGSII jest już nieznacznie droższy od DHD, a sprzętowo? Różnica ogromna.

W rękach mieć to sobie można, przejdę się do salonu T-mobile lub Orange i też po dotykam jeden po drugim i będę pro.


RE: Htc Desire Z czy Iphone 4 - mariio - 16-06-2011 22:43

Daminn zacznijmy od tego że nie chodzę do salonów i nie dotykam, polega to na znacznie innej zasadzie Big Grin

Jeśli chodzi o upadki to :
Jestem posiadaczem HTC HD2 + kilka innych, ale o tym nie dziś Smile
Ostatnio wychodząc na rolki z koleżankami sytuacja mnie zmusiła do tego by wziąć go zupełnie bez kondonka, a folii na ekranie nie mam i nie zamierzam mieć, nie pytajcie dla czego. Pech chciał że w pewnym momencie upadł mi z wysokości 1,2m. Myślałem że wyświetlacz wgl pękł i się rozlał, a reszta jest w takim stanie że mogę go wyrzucić do śmietnika . Ku mojemu zdziwieniu wyświetlacz jest w stanie idealnym a obudowa dostała tylko 1 trochę głęboką ryske na prawym górnym rogu obudowy!!

Wiesz co by się stało gdyby mi tak spadł Galaxy S lub jego nowsza wersja ?? Nie nadawałby się do niczego bo jest zrobiony z plastiku i wyświetlacz jest robiony z bardzo słabego materiału, natomiast HD2 posiada wyświetlacz z hartowanego szkła !!

Więc przestań pier.dolić głupoty za przeproszeniem skoro jesteś jakimś laikiem który twierdzi że jak dotknął telefon w salonie to już wszystko o nim wie !! I to że ty sobie wybrałeś zje.bany plastikowy telefon to nie znaczy że inni też mają popełniać twoje błędy !! Jak się nie znasz to nie doradzaj !!


RE: Htc Desire Z czy Iphone 4 - mikolaj90 - 17-06-2011 09:15

Zgadzam się mariio. A co do SGSII, że jest o wiele droższy od DHD bo różnica w SGSII jest ogromna to racja Daminn, procesor o 200 mHz szybszy i nic więcej - procesor jest najważniejszy w smartphone. Nie wiem, ale dla mnie Samsung ostro przesadził z ceną - robi się drugie Apple.


RE: Htc Desire Z czy Iphone 4 - wodnik1990 - 17-06-2011 09:59

Samsung może przesadził z ceną SGSII, a może nie. Jego cena szybko spada (na allegro od ok. 1700zł). W porównaniu do HTC DHD (ok. 1300zł) to już nie jest jakaś kosmiczna różnica, a hardwere'owo jednak już ją widać (1.2 dual core, większ bateria, więcej pamięci no i oczywiście lepszy wyświetlacz, filmy w 1080p). A wracając do wytrzymałości faktycznie HTC ma lepszą obudowę, ale biorąc pod uwagę ochronę wyświetlacza, to SGSII w porównaniu do DHD ma Gorilla Glass, które w razu upadku skutecznie powinno go chronić. Sam się zastanawiałem nad DHD, jednak nie jest to już świeży model, a po wyjściu SGSII całkiem poważnie go rozważam oraz HTC Sensation (jednak ten narazie trzyma cenę)Wink