Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozmowy o telefonach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Rozmowy o telefonach (/Temat-Rozmowy-o-telefonach-38179)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Rozmowy o telefonach - Daminn - 09-02-2012 18:32

Arc lub S+. Wybór należy do ciebie, co ci się bardziej podoba, bo telefony są podobne.


RE: Rozmowy o telefonach - mikolaj90 - 03-05-2012 20:48

Dzisiaj premierę miał nowy smartfon Samsunga czyli GALAXY S III.

[Obrazek: 389685_404542742913155_192168040817294_1...7457_n.jpg]

Cytat:Sprzęt współpracuje z mobilnym systemem operacyjnym Android 4.0 (z dodatkiem TouchWiz). Producent wyposażył model w 4,8-calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości 1280×720 pikseli, czterordzeniowy procesor Exynos 4 o taktowaniu 1,4 GHz oraz dwa aparaty (główny 8 Mpix oraz dodatkowy 1,9 Mpix).

Cytat:Samsung Galaxy S III otrzymał 1 GB pamięci operacyjnej. W najgrubszym miejscu model ma 8,6 mm. Jego waga wynosi 133 g. Na pokładzie smartfonu znajdziemy moduły Bluetooth, Wi-Fi oraz NFC, a także barometr, akcelerometr, czytniki kart formatu microSD, akumulator o pojemności 2100 mAh. Zapowiedziano wsparcie dla GPS oraz GLONASS. Do sprzedaży trafią gadżety w wersji z 16 GB i 32 GB wbudowanej pamięci (potem pojawi się także wersja z 64 GB pamięci wbudowanej). Produkt trafi na rynek w kolorze białym i niebieskim.

Cena: gdzieś około 2,5 tysiąca polskich.

Źródło: gsmmaniak.pl



RE: Rozmowy o telefonach - xJAmaTOx - 03-05-2012 20:53

2100 mAh na 4 rdzenie ? ;d
Niech się lepiej skupią na baterii tak jak to zrobiła Motorolla z RAZR.
Po za tym telefon mi się nie podoba.


RE: Rozmowy o telefonach - mikolaj90 - 03-05-2012 20:56

Zgadzam się co do wyglądu. Za elegancki to on nie jest jednak multimedia powalają na głowę. Bezprzewodowe ładowanie, wzbudzanie ekranu patrząc na telefon i inne. Jak to się mówi "dupy nie urywa" Smile


RE: Rozmowy o telefonach - xJAmaTOx - 03-05-2012 21:13

wzbudzanie ekranu patrząc na telefon ?
Na jakiej zasadzie to ma polegać?


RE: Rozmowy o telefonach - mikolaj90 - 03-05-2012 21:34

Cytat:Nowy Galaxy S wyposażony jest w system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich, ale naszpikowany całym mnóstwem nowych aplikacji i funkcji, przygotowanych przez Samsunga, w tym w funkcję śledzenia oczu Smart Stay, dzięki której telefon będzie wiedział, czy na niego patrzymy, czy nie (jeśli nie, sam wyłączy ekran, by oszczędzać baterię), a kontrolowany będzie nie tylko za pomocą dotyku, ale także głosu.
Jednym słowem, Galaxy S III będzie posiadał funkcję wszechwiedzącego asystenta na miarę Siri - S Voice. Wystarczy zapytać go, jaka jest pogoda, a na ekranie wyświetli się prognoza. Po wypowiedzeniu słów "chcę zrobić zdjęcie" uruchomi się natomiast aparat. Funkcja Smart alert nie pozwoli nam ominąć żadnego nieodebranego połączenia i nieprzeczytanego smsa.
Wielozadaniowość nabiera nowego znaczenia. Nowy Galaxy posiada funkcję picture-in-picture - gdy podczas oglądania wideo będziemy chcieli sprawdzić w Internecie na przykład jacy w nim grają aktorzy, za pomocą jednego przycisku będziemy mogli na ekranie zmieścić zarówno przeglądarkę, jak i film.

Właśnie źródło chip i nie wiem czy to jakieś bzdury ale myślę, że nie.

Źródło: chip.pl



RE: Rozmowy o telefonach - mariio - 04-05-2012 15:00

taki ch*j, czekam na SGS IV Tongue

Po co mi takie gówno jak funkcja śledzenia oczy skoro ja chce telefon który bd miał 4 rdzeniowy procek, bd miał 2 gb ramu , 16gb wbudowanej pamięci , wyświetlacz 5'' , dobrze zoptymalizowany system bez całego tego syfu, nie bd się zacinał na każdym kroku ...

wiem, umiem zoptymalizować telefon do swoich potrzeb ale w tym momencie mówię ogólnie Tongue


RE: Rozmowy o telefonach - BabciaKleofas - 04-05-2012 20:47

mariio, czekasz na telefon lepszy od mojego laptopa. xD Mnie tam się SGS III całkiem podoba, może nie design obudowy, chociaż to nie jest raczej najważniejsze, a ma fajne bajery (jestem miłośnikiem bajerów! Big Grin) więc jak sobie zarobię a cena spadnie to może się skuszę?


RE: Rozmowy o telefonach - mikolaj90 - 04-05-2012 22:51

Zgadzam się z mariio, telefon ogółem musi być dopracowany na 100% jak i wydajny. Nic nie powinno się zacinać. Mimo to nawet jak coś się zatnie to nic wielkiego :-) Poza tym obecne najnowsze i te trochę starsze smartfony działają b.dobrze więc GS3 będzie najwydajniejszym smartfonem tego roku. Potem znowu wyjdzie jakieś ustrojstwo :-D


RE: Rozmowy o telefonach - mariio - 05-05-2012 16:11

Niestety ponoć nie jest najwydajniejszy ponieważ kilka testów mówi że HTC One X jest ciut ciut lepszy Big Grin
*Ciut ciut ale zawsze coś Tongue