Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozmowy o telefonach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Rozmowy o telefonach (/Temat-Rozmowy-o-telefonach-38179)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Rozmowy o telefonach - mikolaj90 - 05-07-2011 07:57

Galaxy S II jest na razie najszybszym i najlepszym smartphonem na rynku i w dodatku jego cena ładnie spada Smile


RE: Rozmowy o telefonach - mikolaj90 - 05-07-2011 19:46

Daminn, wrócę do nagrzewania się SGSII. Napisałem do jednego gościa i odpisał mi, że bateria się specjalnie nie grzeje, tylko górna część telefonu – blisko logo SAMSUNG i z tyłu pod obiektywem aparatu. Soft nie ma tu raczej nic do rzeczy. Grzeje się i tak.


RE: Rozmowy o telefonach - mariio - 05-07-2011 22:00

i bd się grzał bo taki procek to przenośny kaloryfer na zimę Big Grin
jeśli naprawdę chcesz kupić te kupę plastiku to pamiętaj żeby zabezpieczyć w jakiś sposób przed stopieniem tylnej plastikowej obudowy <joke> - nie powinno tak się stać ale jak tak by się zdarzyło to niezła jazda by była ( telefon który ulega samo-destrukcji albo telefon który umie się topić Tongue)

ja zbieram na eternity bo bd tak samo jak z tym, cena szybko bd spadać a bd w stanie o wiele więcej zaoferować Big Grin
Dammin się nie zna na telefonach i nie wie że telefony HTC bardzo łatwo poddaje się mod'om więc bd można zrobić z niego jeszcze większą bestie niż jest Tongue


RE: Rozmowy o telefonach - Daminn - 06-07-2011 14:34

A samsunga to się modować nie da? To faktycznie ty się znasz... Weź już nie pierdol jaki to htc nie jest bo się niedobrze robi.

A co do grzania też racja i doczytałem do tego. Ale z drugiej strony co się dziwić, telefon jest cienki i zbyt dobrze procka nie z chłodzi, a szkoda. To co pisałem do softu to chodziło o baterię, bo przed jakąś tam aktualizacją też była cieplejsza i szybko się rozładowywała.

Czy ktoś wyśmiewał iPhone że na źle zaprojektowaną antenę? http://www.youtube.com/watch?v=NDaSH2mK2hg Osom Htc jest lepsze od Apple!


RE: Rozmowy o telefonach - mariio - 06-07-2011 16:00

tak ale do samsunga nie ma tylu modów co do HTC ...
z samsunga nie wyciśniesz wszystkich potów a z HTC tak Big Grin
Co do tego z tą anteną HTC ma straszny burdel bo robi telefony które na pierwszy rzut oka są dobre lecz w praktyce tak nie jest ;/
tak naprawde tylko co poniektóre są naprawdę udane Tongue


RE: Rozmowy o telefonach - Daminn - 06-07-2011 16:25

Jak mówimy o htc z Androidem to jest ich podobna ilość. Co do modów to jeszcze warto dodać, że Samsung jako jedyny zamiast blokować swoje telefony jak się da, pomaga deweloperom. Sam z siebie podesłał za darmo SGSII twórcom cyanogenmod'a i mają go dostosować specjalnie dla sgs2. Mam nadzieję że się spiszą i zrobią tak że będzie spust.


RE: Rozmowy o telefonach - Zythus - 06-07-2011 17:18

(06-07-2011 16:00)mariio napisał(a):  tak ale do samsunga nie ma tylu modów co do HTC ...
z samsunga nie wyciśniesz wszystkich potów a z HTC tak Big Grin
Co do tego z tą anteną HTC ma straszny burdel bo robi telefony które na pierwszy rzut oka są dobre lecz w praktyce tak nie jest ;/
tak naprawde tylko co poniektóre są naprawdę udane Tongue

hahaha, ale smuty :>
Sam nie wiesz co piszesz.

Co z tego, że SGS się grzeje? Coś Ci to zmienia oprócz odczuć termicznych?


Teraz najlepsze - uogólniasz telefony do Samsung i HTC.
Piszesz, że z HTC wyciśniesz "wszystkie poty". No to dawaj, wyciśnij wszystkie poty z telefonu HTC z WP7. Ale tych potów będzie, że hoho Lol. Porównując takiego HTC Eternity z SGS'em, do Eternity będziesz miał tyle modów, że się ze*rasz nim znajdziesz. A SGS? Developerzy będą się nim zajmować - bo co? Bo ma Androida.
Uogólniaj dalej Samsung/HTC. hej


A najlepiej skończ pieprzyć takie głupoty i się nie odzywaj, bo udajesz znawcę.


RE: Rozmowy o telefonach - mariio - 06-07-2011 17:51

Zytek eternity jeszcze nie wyszedł Tongue
ale mody do HTC bardzo szybko się "rozmnażają" więc ja wyjdzie to nie będzie problemu
nikt nic nie pisał o wp7 choć też da rade Big Grin
W tym momencie ty udajesz znawcę !!

Daminn co z tego że blokują skoro są to tak proste zabezpieczenia, że po paru dniach kombinacji masz full dostęp do zablokowanych funkcji !! kwestia czasu

Samsung wysłał za free bo się teraz wszystkim pucuje, bo jest to 1 z większych firm i próbuje wyjść na prowadzenie na nr.1 ( co się tej firmie niestety nigdy nie uda, choć bardzo im tego życzę - chodzi to o całokształt ), próba przejęcia apple i te inne bzdury jak myślicie po co to ??


RE: Rozmowy o telefonach - Zythus - 06-07-2011 18:08

Wiem że nie wyszedł
Nikt nic nie pisał o WP7, ale eternity będzie miał WP7. Zobaczymy jak pomodujesz :>
Nie udaję znawcy, ja wiem swoje i wiem że pieprzysz głupoty Smile


RE: Rozmowy o telefonach - mariio - 06-07-2011 23:35

To dobrze że wiesz
wp7 kto powiedział że nie moge go wywalić Big Grin
Ty swoje wiesz , ja swoje wiem i tego się trzymajmy Tongue