Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Nie moge się zalogować ! Pomocy ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Nie moge się zalogować ! Pomocy ! (/Temat-Rozwiazane-Nie-moge-sie-zalogowac-Pomocy-3817)



[Rozwiązane]Nie moge się zalogować ! Pomocy ! - Chochlit - 24-03-2010 20:37

Więc.. nie mogę się zalogować. Oczywiście szukałem na forum, wyczyściłem ciasteczka i dalej nie działa. Sytuacja wygląda tak: Wpisuje hasło i e-mail, loguje się na jakąś sekundę(widzę swoje konto) i znowu jestem na stronie logowania. Po prostu mnie wyrzuca. Nie wiem co się dzieje, zbanowali mnie? Czy ktoś jeszcze tak ma? Proszę mi pomóc, będą reputy.


RE: NIE MOGĘ SIĘ ZALOGOWAĆ! POMOCY! - mac007 - 24-03-2010 20:41

maja jakies problemy techniczne


RE: NIE MOGĘ SIĘ ZALOGOWAĆ! POMOCY! - arczyyy - 24-03-2010 20:41

hmmm chyba nie ty tak masz ;] moze cos zmieniaja ;]


RE: NIE MOGĘ SIĘ ZALOGOWAĆ! POMOCY! - rumi - 24-03-2010 20:47

Mi tam wszyskto chodzi normalnie
PS: są nowe filmiki


RE: Nie moge się zalogować ! Pomocy ! - Chochlit - 24-03-2010 20:51

A czy wam też nie działa? Oprócz rumi, bo jemu hula.


RE: Nie moge się zalogować ! Pomocy ! - rumi - 24-03-2010 21:00

No i zapeszyłem obejrzałem jeden nowy filmik i odyss dobrał się do lizania szybyTongue


RE: Nie moge się zalogować ! Pomocy ! - Chochlit - 24-03-2010 21:09

Dzięki bogu! Już myślałem, że mnie zbanowali Wink)


RE: Nie moge się zalogować ! Pomocy ! - Kilol - 24-03-2010 21:47

Zamykam.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Nie moge się zalogować ! Pomocy ! - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.