Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Paczka morska z PE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Paczka morska z PE (/Temat-Rozwiazane-Paczka-morska-z-PE-38162)



[Rozwiązane]Paczka morska z PE - Bramkiro - 04-06-2011 07:35

Witam moja paczka została wysłana 29 kwietnia drogą morską, do dziś jej nie dostałem. Czy mam jakieś powody do obaw czy raczej to normalne?
I kiedy powinienem się jej spodziewać?


RE: Paczka morska z PE - nothing - 04-06-2011 07:43

Raczej nie (narazie), bo paczka morska idzie od 4 do 6 tygodni Big Grin Jeśli termin wysłania paczki będzie powyżej 6 tygodni możesz się martwić Big Grin Więc moim zdanie za niedługo powinieneś ją otzrymać Big Grin


RE: Paczka morska z PE - Scoobyx - 04-06-2011 08:40

Nie ma co się bać Wink

P.S.
A co wysłałeś?


RE: Paczka morska z PE - satan9 - 04-06-2011 08:41

Zleciles wyslanie 29 czy zostala wyslana i PE Ci o Tym napisalo ? Bo ja mialem paczke wyslana przez PE niby 19 marca a poszla dopiero 4 kwietnia, po moich mejlach dostalem odpowiedz o Tym fakcie.


RE: Paczka morska z PE - Bramkiro - 04-06-2011 09:07

Wysłane 29 kwietnia, gdyż wysłałem do nich maila z zapytaniem kiedy wysłano.
Najlepsze, że już mam dwóch kupców na XBOX i trzeba nieźle nagadać żeby opóźnić wysyłkę przedmiotu do nich Smile


RE: Paczka morska z PE - tomsonFCB - 04-06-2011 09:39

Również od kwietnia czekam na paczkę ale to normalne że to tyle trwa. Nie ma powodów do obaw Wink


[Rozwiązane]Paczka morska z PE - Tech - 04-06-2011 12:01

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.