Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[POSTANOWIONE] Biorę Galaxy Ace - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: [POSTANOWIONE] Biorę Galaxy Ace (/Temat-POSTANOWIONE-Biore-Galaxy-Ace-38146)

Strony: 1 2


RE: Samsung Galaxy Ace - czy oby napewno ? - bider - 05-06-2011 16:19

Według mnie brałbym Samsung Galaxy Ace, ponieważ telefon nie zawiesza się, bateria długo trzyma.Lecz to jest tylko moja opinia Smile


RE: [POSTANOWIONE] Biorę Galaxy Ace - tomsonFCB - 05-06-2011 16:20

Dokładnie tak jak mówi Tomko. Ja dziś prawdopodobnie zamawiam Samsunga Ace na allegro. Nie bawię się w żadne abonamenty ani umowy. Wolę uzbierać kase i kupić normalnie telefon.


RE: [POSTANOWIONE] Biorę Galaxy Ace - Dominator - 05-06-2011 16:24

Dobra, przekonaliście mnie (i ja wcześniej sam siebie), że opłaca się/warto brać Samsunga Galaxy Ace, w najbliższym czasie pójdę do salonu i wezmę ten telefon. (Tomko, nie chce mi się czekać Tongue ale i tam Ci bardzo dziękuję za odpowiedź z rozwinięciem).

Wszystkim też bardzo dziękuję !


RE: [POSTANOWIONE] Biorę Galaxy Ace - Zythus - 05-06-2011 16:24

Spoko, bierz galaxy ace, trochę mało pamieci wbudowanej, ale ogolnie okej (jezeli nie masz nic innego ciekawego do wziecia)