Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[POSTANOWIONE] Biorę Galaxy Ace - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: [POSTANOWIONE] Biorę Galaxy Ace (/Temat-POSTANOWIONE-Biore-Galaxy-Ace-38146)

Strony: 1 2


[POSTANOWIONE] Biorę Galaxy Ace - Dominator - 03-06-2011 20:45

Witajcie, byłem w T-Mobile i dostałem propozycję Samsunga Galaxy Mini jeszcze jakieś tam dobre telefony lecz najbardziej spodobał mi się Samsung Galaxy Ace, umowę będę przedłużał o 3-4 lata więc chciałbym mieć dobry i solidny telefon, czy ktoś z was może mnie oświecić "jego zajebistością" (ogólnie czy dobry itp) ?

Daję za każdą sensowną odpowiedź jednego reputa Huh


RE: Samsung Galaxy Ace - czy oby napewno ? - Miu - 04-06-2011 08:36

Jeśli będziesz rozsądnie uzytkował to PRAWIE KAŻDY wystarczy ci na te 3-4 lata.
Możesz podać jakie jeszcze "dobre telefony" Ci zaproponowali?


RE: Samsung Galaxy Ace - czy oby napewno ? - DDK - 04-06-2011 08:53

Wydaje się być fajny Tongue Bierz


RE: Samsung Galaxy Ace - czy oby napewno ? - Pati - 04-06-2011 10:22

Ja tylko wiem, że telefon się nie tnie ;D.

Ale telefon na 1 widok robi wrażenie, ja bym wzięła ;]


RE: Samsung Galaxy Ace - czy oby napewno ? - adik0070 - 05-06-2011 15:38

Nie podpisuj umowy na 3 czy 4 lata..

Telefon znudzi ci się max po 1,5 roku.
Jeżeli coś podpisać to na 2 lata.


RE: Samsung Galaxy Ace - czy oby napewno ? - Dominator - 05-06-2011 16:08

(04-06-2011 08:36)Miu napisał(a):  Jeśli będziesz rozsądnie uzytkował to PRAWIE KAŻDY wystarczy ci na te 3-4 lata.
Możesz podać jakie jeszcze "dobre telefony" Ci zaproponowali?

Samsung Galaxy Mini
Samsung Galaxy Ace
Sony Ericsson Xperia X8 Mini
Samsung Delphi
HTC Wildfire
iPhone 4 (nawet nie patrzę, 1800zł)
O chyba tyle

Możecie też jakieś inne zaproponować jak chcecie


RE: Samsung Galaxy Ace - czy oby napewno ? - tomko111 - 05-06-2011 16:11

Wzięcie umowy na 3-4 lata to największy błąd osoby, która chce podpisać mixa/umowę.
Dlaczego? Wiążesz się z operatorem na bardzo długi okres czasu (w tym czasie na pewno cena SMSów / rozmów pójdzie w dół), a różnica w cenach telefonów (między 2, a 4 latami), jest niewielka, przeważnie 100-200zł. Lepiej dołożyć i być związanym z operatorem na krócej.

BTW. Miałeś ostatnio kasę na PayPalu, jeśli jej jeszcze nie przepieprzyłeś na dziwki, to weź na kartę, a telefon kup na allegro - najlepsza oferta. Smile


RE: Samsung Galaxy Ace - czy oby napewno ? - tomsonFCB - 05-06-2011 16:11

Osobiście kupuję Samsunga Ace i myślę, że to dobry telefon. Parametry przyzwoite fajny wygląd.


RE: Samsung Galaxy Ace - czy oby napewno ? - Dominator - 05-06-2011 16:16

(05-06-2011 16:11)tomko111 napisał(a):  Wzięcie umowy na 3-4 lata to największy błąd osoby, która chce podpisać mixa/umowę.
Dlaczego? Wiążesz się z operatorem na bardzo długi okres czasu (w tym czasie na pewno cena SMSów / rozmów pójdzie w dół), a różnica w cenach telefonów (między 2, a 4 latami), jest niewielka, przeważnie 100-200zł. Lepiej dołożyć i być związanym z operatorem na krócej.

BTW. Miałeś ostatnio kasę na PayPalu, jeśli jej jeszcze nie przepieprzyłeś na dziwki, to weź na kartę, a telefon kup na allegro - najlepsza oferta. Smile

Coś mnie ruszyło kupić buty nie zważając myśli że mam brać nowy telefon, niestety poszedłem do sklepu i wypi##rzyłem wszystko.Undecided


RE: Samsung Galaxy Ace - czy oby napewno ? - tomko111 - 05-06-2011 16:17

To zbierz kasę i kup na kartę, naprawdę branie telefonu na abonament czy kartę nie jest opłacalne.