Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Regulacja głośności mały problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Regulacja głośności mały problem (/Temat-Regulacja-glosnosci-maly-problem-38145)



Regulacja głośności mały problem - adamsonm - 03-06-2011 20:39

Witajcie. Otóż mam mały problemik z regulacją głośności. W sumie to nie przeszkadza tak bardzo ale troche denerwuje. Problem w tym że sam mi się zmienił język tego regulatora ale tak w 50% :O.
Np. zamiast Regulacja Głośności mam Master Volume a zamiast Głośności CD mam CD Volume. Natomiast głośność (obok suwaków) oraz pasek jest po polsku. Tak to wygląda (patrz screen).


Da się coś z tym zrobić czy mam taki zasyfiony system że wszystko się powoli wali? TongueP

[Obrazek: errorlv.jpg]


RE: Regulacja głośności mały problem - xPietrek - 03-06-2011 20:58

Prawdopodobnie przy instalacji jakiegoś programu, sterowniku podmienił Ci się systemowy plik sndvol32.exe.
Znajdź plik o takiej nazwie w katalogu Windows/system32, zrób jego kopię zapasową, a następnie zamień go na ten plik : http://www.sendspace.com/file/e388ch.

Nie mówię że to na 100% zadziała, ale w większości przypadków o to chodzi.

/* Jeśli nie chcesz podmieniać tego pliku, to podeślij mi swój plik sndvol32, to go spolszczę, lub jak sam chcesz to możesz to zrobić w programie ResHacker. */


RE: Regulacja głośności mały problem - adamsonm - 03-06-2011 21:16

nic ten plik nie zmienił ale jest jakiś inny taki nowszy. możesz spróbować spolszczyć ten:

http://wyslijto.pl/files/download/jx9skm4u7q

ostatnio instalowałem sterowniki od karty telewizyjnej ale nigdy nie miałem takiego problemu mimo posiadania tych sterowników. + za odpowiedź


RE: Regulacja głośności mały problem - xPietrek - 03-06-2011 22:02

Twój plik jest po polsku, czyli problem tkwi w... rejestrze :>
Spróbuj tak: Start--> Uruchom--> regedit--> Ctrl+F i wpisz tam w tej szukajce np. "Master Volume" (bez cudzysłowów Wink)
Jeśli coś znajdzie, to Kliknij 2x na dany wpis i przetłumacz go na polski. Podobnie z resztą ang wpisów. Jak to nie pomoże to nie mam więcej pomysłów hej


RE: Regulacja głośności mały problem - adamsonm - 03-06-2011 22:22

coś jest w tym rejestrze. mam master volume pod głośność główna, ale usuwająć to master volume (pozostawiam samo głośność główna) po włączeniu regulatora znowu pojawia się master volume. skopiowane z tamtego PL do master volume nic się nie zmienia ani w rejestrze (pozostaje przetłumaczone) ani w programie dalej częściowo angielski ;/


RE: Regulacja głośności mały problem - adamsonm - 04-06-2011 00:11

ponowne zainstalowanie SP3 też nic nie pomaga ;/ chyba muszę się przyzwyczaić do tego pół polskiego pół angielskiego regulatora.


RE: Regulacja głośności mały problem - xPietrek - 04-06-2011 17:13

Może usuń całkiem ten wpis z rejestru? Czy jest on w poddrzewie, które ma w nazwie "MUI"?
Ewentualnie zrób skana systemu programem Combofix, ale raczej to nie problem wirusa, czy innych syfów.

@a, faktycznie pisałeś. Jakoś źle wcześniej zrozumiałem tamten post.


RE: Regulacja głośności mały problem - adamsonm - 04-06-2011 18:52

jak już mówiłem usuwam wpis i po uruchomieniu regulatora wpis pojawia się ponownie. Przeskanowałem rejestr CCleanerem pousuwałem tamte klucze które znalazło ale nic to nie dało. W sumie w niczym mi to nie przeszkadza ciekawiło mnie czego to wina :/