Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! (/Temat-Zapis-w-chmurze-dla-prawie-kazdego-38142)

Strony: 1 2 3 4


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Ziomq17 - 07-06-2011 16:11

Dzięki za info Mikolaj Wink


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Bolt - 07-06-2011 17:04

yhm, mi nic nie wyskoczyło. Wiem że była kiedyś opcja automatycznego włączania i pobierania update, ustawiłem to a potem zmienili na ps+ więc możliwe że pobrało samo Smile

u1 i u2 proste platynki, gry świetne, takie, które każdy posiadacz ps3 powinien zagrać. Ja wyciskam z gry co się da i wymieniam Smile Dlatego na wakacje zaplanowałem mafie 2 platynkę i ac 2, potem może l.a noire Tongue


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Paviano - 07-06-2011 17:12

@Bolt,

Automatyczne pobieranie na PS+ dotyczy nowych trailerów, dem, etc.
Wejdź w drugą zakładkę (tam gdzie masz konta to raz w prawo) i na samej górze będzie aktualizacja i wciśnij.

Ja U1 we wakacje dopiero przejdę, bo 1. muszę skołować 2. mam już w co grać Big Grin


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Bolt - 07-06-2011 18:28

ale update chyba też.. no nieważne, nie mam update, działa psn bez update, co to się dzieje Big Grin


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Ziomq17 - 07-06-2011 20:57

Mi też psn bez update działał Smile Ale update był mały więc pobrałem Tongue P.S Bolt,ile Ci zajęło wbicie platynki w U1 ?


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Bolt - 08-06-2011 13:58

3 dni? szybciutko z yt zadziałałem i nałogowo po kilka godzin 3 może 5 dni Big Grin

@Paviano, myliłeś się, dziś odpalam konsolkę i pobrane 2 poprawki do gier oraz update systemu Big Grin


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Paviano - 08-06-2011 17:43

@Bolt,

Automatycznie, dzięki tej opcji z PS+?


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Bolt - 08-06-2011 17:57

tak


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Paviano - 10-06-2011 07:51

A mozna gdzies zobaczyc czy juz pobiera, co pobiera, etc?


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Bolt - 10-06-2011 09:10

mi wyskoczylo jak odpalilem system, bo mam pobieranie na 2 rano