Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! (/Temat-Zapis-w-chmurze-dla-prawie-kazdego-38142)

Strony: 1 2 3 4


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Marello - 04-06-2011 22:24

Haha nawet nie zdawałem sobie z tego sprawy, że może wyskoczyć error i udało mi się bez problemu ;D


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Bolt - 04-06-2011 22:47

ja pobrałem bez problemu burnouta Wink zassałem już LBP, leci ratchet, jutro infamous i w tygodniu dead nation / wipeout / stardust.. Smile


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - mikolaj90 - 05-06-2011 09:33

Ale gry skończy się PSN to burnout automatycznie zniknie ? Nie będzie się już dało grać, tak ?


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Ziomq17 - 05-06-2011 10:28

(05-06-2011 09:33)mikolaj90 napisał(a):  Ale gry skończy się PSN to burnout automatycznie zniknie ? Nie będzie się już dało grać, tak ?

No jak się skończy ps+ to pewnie zniknie albo będzie pisało że się licencja skończyła lub coś takiego Tongue


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Marello - 05-06-2011 13:40

Dlatego ja cisnę no life w burnout żeby jak najwięcej sobie pograć bo potem będzie leżeć ;D

P.S Kto sobie pobiega w LBP Big Grin ?


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Ziomq17 - 05-06-2011 15:18

Ja tam z ps+ pobieram co się da,żeby wbić jak najwięcej trofeów,bo jak się ps+ skończy tego mi nie zabiorą Tongue.Teraz napierdzielam w streets of rage 2 co za gra Big Grin


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Bolt - 05-06-2011 18:55

streets of rage spoko, czujesz się jakbyś na automacie grał Smile burnout to w 15 minut z 10 trofeów wpadło, jakoś tak przypadkowo Big Grin no ale kupiłem sobie fife i juz niedługo będę musiał robić losowanie w co będę grał ^^


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Ziomq17 - 05-06-2011 19:21

Bolt jak będziesz miał wszystkie trofea w streets of rage to napisz,bo ja za cholerę nie mogę zdobyć dwóch "high score" i "kill jet" resztę mam Tongue. P.S daj mi Twoje psn to pogramy kiedyś może online w streets albo coś innego Smile


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Bolt - 06-06-2011 05:34

boltpl


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Paviano - 06-06-2011 13:43

zaje*isty offtop na 2 strony.