Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! (/Temat-Zapis-w-chmurze-dla-prawie-kazdego-38142)

Strony: 1 2 3 4


Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Paviano - 03-06-2011 20:19

Każdy, kto zrobił konto PSN przed 20 kwietnia (przed awarią) ma teraz dostęp do zapisywania stanu gry w chmurze.
Oznacza to, że można kopiować swoje zapisy z gier na serwer Sony i bez problemu pobrać z powrotem zapis na dysk, np. jeśli się nam zepsuje, idziemy do kumpla, etc.
Korzystajcie póki można Big Grin


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Bolt - 03-06-2011 21:12

dla ps+ czyli za miesiąc skończy się zabawa :| no ale dobre i to. Wracając do tematu welcome back to sony jak zawsze z failem, bugi, lagi i bóg wie co jeszcze nam towarzyszy, z 1 konta normalnie pobrałem, z 2 innych przy próbie pobrania errory i opcja pobierania darmowych gier zniknęła ... Mam nadzieje że choć to naprawią.. nie wiem tylko czemu te gry z welcome back trzeba po 20 razy klikać by pobrało a z ps+ od razu idzie

edit: ok widze "korzystajcie póki można " zwracam honor Big Grin


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - mikolaj90 - 03-06-2011 21:32

Ja wszedłem w tą zakładkę z grami i wyszedłem. Wchodzę z powrotem i znikła mi ona. Już myślałem, że nie będę mógł pobrać tych gier, jednak można, oto rozwiązanie:

Oto , co należy zrobić w wyżej opisanym przypadku:

1. Przejść w XMB do ikony PlayStation Network
2. Zalogować się do swojego konta i wybrać Account Managment [Zarządzanie kontami]> Transaction Managment > Services List
3. Wybrać z listy "PlayStation Network Promotion"
4. Wybrać "Select Content" z "PS3 Free Games" lub "PSP Free Games"
5. Wówczas powinniście zostać przeniesieni do PS Store i wybrać swoje gry.

Skopiowane z oficjalnego forum ps3.


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Bolt - 03-06-2011 22:12

też tak myślałem już nawet maila napisałem ^^ no ale ktoś na sb napisał i się wyjaśniło. Jakby nie mogli po ludzku czegoś raz zrobic


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - pierog007 - 03-06-2011 22:27

A dla kont utworzonych po pierwszej dużej awarii coś się znajdzie?


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Ziomq17 - 04-06-2011 05:46

Ja już zacząłem zasysać WipeOuta i Ratcheta.Ale ps store ma jeszcze pełno błędów,cały czas mnie wywala z nie których kategorii :/


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Jeppers - 04-06-2011 12:16

ściągnięte 4 gierki, teraz czekam na koniec błędów i aktywuje PS+ Smile

Wipeout/Dead Nation/INfamous i LBP


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - mikolaj90 - 04-06-2011 14:23

Jeppers, ja nawet wczoraj jak wchodziłem w PSS to pojawiał mi się error (ten błąd co oznacza przeciążenie serwera) i wchodziłem tak długo, aż w końcu weszło mi na PSS (trwało to z 5-10 min) i wziąłem PS+. A ja ściągnąłem na razie Lbp, Dead Nation, Ratchet & Clank: Quest for Booty. Teraz ściągam inFamousa i potem Wipeout HD. Ratchet'a i inFamousa miałem kiedyś na płycie ale sprzedałem.


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Marello - 04-06-2011 19:57

Elegancko 4 gierki pobrane, do tego ps+ i bornout (czyli 5 Tongue) Bez większych problemów Wink


RE: Zapis w chmurze dla (prawie) każdego! - Ziomq17 - 04-06-2011 20:14

(04-06-2011 19:57)Marello napisał(a):  Elegancko 4 gierki pobrane, do tego ps+ i bornout (czyli 5 Tongue) Bez większych problemów Wink

No Marello to masz szczęście że pobrałeś Burnouta ja już 3 raz dzisiaj podchodziłem do ściągania i dochodziło do 5-30% i error ;/