Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Gadżety z logo forum w SHOPIE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Gadżety z logo forum w SHOPIE (/Temat-Zamkniety-Gadzety-z-logo-forum-w-SHOPIE-38131)



[Zamknięty]Gadżety z logo forum w SHOPIE - Ty27mek - 03-06-2011 17:56

Witam.
Mam propozycję - może by do SHOPa dodać podkategorię Gadżety z logo forum i dorzucić za dość dużą cenę FG breloki, długopisy i jakieś smycze na czasie dorobić, w tym, że użytkownik sam by pokrywał cene przesyłki, lub byłaby możliwa zamiana np. 100 FG - darmowa wysyłka?


RE: Gadżety z logo forum w SHOPIE - nothing - 03-06-2011 17:59

Dla mnie nie! Gadżety powinny być tylko w konkursach lub innych inicjatywach na forum, a nie kupywać tylko zdobywać za pracę na forum Big Grin


RE: Gadżety z logo forum w SHOPIE - Ty27mek - 03-06-2011 18:01

(03-06-2011 17:59)nothing napisał(a):  Dla mnie nie! Gadżety powinny być tylko w konkursach lub innych inicjatywach na forum, a nie kupywać tylko zdobywać za pracę na forum Big Grin

No tak, ale zobacz - FG w jakimś sensie otrzymuje sie za prace na forum - dodawanie, oglądanie, wchodzenie, wpisywanie, po za tym można też podzielić gadżety, i takie dać tu, a takie na konkursy, bo pewnie trochę osób chciałoby mieć gadżet z forum Smile


RE: Gadżety z logo forum w SHOPIE - mysza5000 - 03-06-2011 18:06

ja jestem na tak Smilea za przesyłkę np. zapłacić 2-3 zł przez pp jak by ktoś sobie zdobył brelok albo długopis Smile


RE: Gadżety z logo forum w SHOPIE - Magnus - 03-06-2011 18:06

Jestem na nie.Gadżety są tak jak by unikatowe jak na razie jak by Admin dał w Shop poszło by w parę sek a dawanie za kosmiczne FG$ też nie ma sensu. Wink.W konkursach jest darmowa wysyłka przynajmniej mi się tak zdaję Wink.


RE: Gadżety z logo forum w SHOPIE - Ty27mek - 03-06-2011 18:09

(03-06-2011 18:06)Magnus napisał(a):  Jestem na nie.Gadżety są tak jak by unikatowe jak na razie jak by Admin dał w Shop poszło by w parę sek a dawanie za kosmiczne FG$ też nie ma sensu. Wink.W konkursach jest darmowa wysyłka przynajmniej mi się tak zdaję Wink.

Unikatowe nie są - każdy sobie zamówić takie może, jednak fakt - podtwierdziłeś to, że są cenne, ale nadal uważam, że inna możliwość zdobycia ich niż konkursy mogłyby być :-)


RE: Gadżety z logo forum w SHOPIE - paskur - 03-06-2011 18:24

Taka dyskusja już chyba gdzieś była.

Co do tematu to myślę, że Magnus ma rację, zbierajcie FG, to będzie większy budżet = większa szansa na gadżety. Pamiętajmy, ze jeśli każdy by chciał, to cena wysyłki była by masakryczna, myślę, że obecne konkursy są dobre.
Myślę tez ze wypowiedzi " jestem na tak/nie" też są trochę nie tego, ponieważ Admin decyduje w jakiej ilości i jak jest w stanie rozdać gadżety.


RE: Gadżety z logo forum w SHOPIE - Killer - 04-06-2011 23:08

bylo - zamykam.