Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Proszę!!! Dolary na pp wziamian na Zł na konto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Proszę!!! Dolary na pp wziamian na Zł na konto (/Temat-Prosze-Dolary-na-pp-wziamian-na-Zl-na-konto-38126)



Proszę!!! Dolary na pp wziamian na Zł na konto - nothing - 03-06-2011 15:05

Potrzebuje 25$ na PP, żeby opłacić wysyłkę z PE. Więc ja wysyłam kasę na konto bankowe(niestety przez pocztę, bo nie mam konta bankowego) i daje od razu potwierdzenie wysyłki pieniążków. Proszę jeśli ktoś może to jak najnaszybciej, bo poczta u mnie działa do 18 Big Grin Co do ceny jaką mam wysłać pisać tutaj (oczywiście rozsądną)Big Grin


RE: Proszę!!! Dolary na pp wziamian na Zł na konto - Kapitan statku - 03-06-2011 15:27

Ja Ci daje 100 zł Ty mi 102,60?
Ile trwa wysłanie takiej kwoty do banku?
Jaka pewność że nie oszukasz?


RE: Proszę!!! Dolary na pp wziamian na Zł na konto - nothing - 03-06-2011 15:37

1. Kurs dolara wynosi 2,73 zł pomnóż to przez 25 ok. 68 zł (około 75 zł mogę najwyżej wysłać )
2.Wysyłanie na konto przez pocztę trwa ok. 3-4 dni
3. Na to pytanie nie da się sensownie odpowiedzieć. Powiem, że nie jestem człowiekiem typu Kogi i innych tego typu ludzi i nie mam zamiaru oszukiwać. Możesz wierzyć albo nie, ale ja prawdę mówię Big Grin


RE: Proszę!!! Dolary na pp wziamian na Zł na konto - Kapitan statku - 03-06-2011 15:38

1. Właśnie tylko i wyłącznie 100 zł bo musze zapłacic za serwer ...


RE: Proszę!!! Dolary na pp wziamian na Zł na konto - Killer - 03-06-2011 15:49

mi pasuje o ile mowimy o przekazie pocztowym.
2.85 zl od dolara jesli nie pasuje to moze ktos inny ma lepsza oferte, jednak nizej nie zejde wole poczekac az dolar podniesie sie to kwestia czasu Smile


RE: Proszę!!! Dolary na pp wziamian na Zł na konto - nothing - 03-06-2011 15:53

dobra dam ci 2.95 za dolara Big Grin i będziemy zadowoleni ok? napisz gg : 10261835


RE: Proszę!!! Dolary na pp wziamian na Zł na konto - Killer - 03-06-2011 16:07

@up

no to sie dogadalismy Smile
(03-06-2011 15:37)nothing napisał(a):  1. Kurs dolara wynosi 2,73 zł pomnóż to przez 25 ok. 68 zł (około 75 zł mogę najwyżej wysłać )
2.Wysyłanie na konto przez pocztę trwa ok. 3-4 dni
3. Na to pytanie nie da się sensownie odpowiedzieć. Powiem, że nie jestem człowiekiem typu Kogi i innych tego typu ludzi i nie mam zamiaru oszukiwać. Możesz wierzyć albo nie, ale ja prawdę mówię Big Grin

75 jak najbardziej pasuje Tongue


RE: Proszę!!! Dolary na pp wziamian na Zł na konto - nothing - 03-06-2011 16:59

OK wszystko ustalone! Więc temat do zamknięcia!