Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Redemption is coming this week! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Redemption is coming this week! (/Temat-Redemption-is-coming-this-week-38104)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Redemption is coming this week! - firzen96 - 15-06-2011 15:12

Facebook (16:14): "The wait is almost over. Rack up those PTZ, because the General Redemption is coming SOON."


RE: Redemption is coming this week! - juzek-1991 - 15-06-2011 15:50

No to jest szansa że będzie dziś, A to mi nie na ręke bo nie zdąże do wieczora wytrzeźwiećWink


RE: Redemption is coming this week! - mariio - 15-06-2011 17:52

yo tam ...
Lockerz to już prawie scam Tongue wbite w resa i w cały ten portal teraz w modzie uploading Big Grin


RE: Redemption is coming this week! - Avaso - 15-06-2011 18:40

juz po resie.. spooko

jest 225$ Wink


RE: Redemption is coming this week! - Nayare - 15-06-2011 20:14

Nic nie sugeruje, ale nie ma nigdzie informacji, ze sie odbyl - kompletna pustka. Oczywiscie chodzi tu o oficjalne strony Lockerz.
Co prawda, wiem, ze sie odbyl, ale domyslam sie, iz jeszcze czeka nas "zapowiedziany restock" (lub slynne przeprosinyWink), biorac jeszcze pod uwage, ze dosc szybko zamkneli ptzplace, a hallway wtedy nie dzialal ^^


RE: Redemption is coming this week! - Tech - 15-06-2011 20:15

No dość dziwne to było. Otwierali i zamykali ptzplace co chwilę i nic nigdzie nie wspominali o restocku, a nawet w międzyczasie dali DOD. Zobaczymy jak to się potoczy, ale mam nadzieję, że wyślą nagrody.


RE: Redemption is coming this week! - Nayare - 15-06-2011 20:18

(15-06-2011 20:15)Tech napisał(a):  No dość dziwne to było. Otwierali i zamykali ptzplace co chwilę i nic nigdzie nie wspominali o restocku, a nawet w międzyczasie dali DOD. Zobaczymy jak to się potoczy, ale mam nadzieję, że wyślą nagrody.

... i dadza szybko kolejne uzupelnienie Big Grin


RE: Redemption is coming this week! - Dominator - 15-06-2011 20:24

Brak info na hallway'u ... Liczę na duży, wielki zapowiedziany restock, a nie 4 restocki co 10 minut z resztkami ...


RE: Redemption is coming this week! - Jumper002 - 15-06-2011 20:33

ja w sumie bym wolał, żeby wysłali te nagrody co dali dziś, ptz wszędzie odjęte, więc zamówienia powinny być zrealizowane


RE: Redemption is coming this week! - Tech - 15-06-2011 20:55

Cytat:Redemption update: We had a technical glitch earlier today, and PTZ Place briefly went live. We will honor all legit orders that we received. To those of you who redeemed something today: Congratulations! Please note---you are not eligible to redeem in the next redemption, which could happen any time! Stay tuned here for the official announcement:-)

Czyli wszystkie zamówienia się liczą! Do tego odbędzie się jeszcze jeden restock, ale jak już coś zamówiłeś to nie masz wstępu.