Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Redemption is coming this week! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Redemption is coming this week! (/Temat-Redemption-is-coming-this-week-38104)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Redemption is coming! - Morgoth2 - 05-06-2011 11:05

(05-06-2011 08:11)Nayare napisał(a):  
(04-06-2011 20:12)Morgoth2 napisał(a):  [Obrazek: 9e4bc.jpg] ten ss to jest fake Tongue Tak więc restock może być w każdej chwili.

Skad ta pewnosc? Smile

Na TP o tym rozmawiali Wink Często z TP wychodzą takie ss a wy jak debile w to wierzycie...

Cytat:Napisane przez ketrab - Dzisiaj 09:31 AM
Data wysłania maila to 1 czerwca, a pierwsze info o restocku 2 dni później...
To nie jest argument Tongue katalog był z 1.5 tygodnia przed ogłoszeniem... więc można było napisać takiego maila

ALE nie ma co dyskutować tak czy siak to jest fake...


RE: Redemption is coming! - gornada - 05-06-2011 14:07

Czyli restock będzie w następnym tygodniu (od poniedziałku) i poprzedzony zostanie ogłoszeniem, tak? Bo się już pogubiłem.


RE: Redemption is coming! - Coristo - 05-06-2011 14:10

Od niedzieli Smile


RE: Redemption is coming! - gornada - 05-06-2011 14:19

Przecież niedziela jest dniem świętym, wolnym od pracy, więc nie mogą!


RE: Redemption is coming! - Morgoth2 - 05-06-2011 18:07

(05-06-2011 14:19)gornada napisał(a):  Przecież niedziela jest dniem świętym, wolnym od pracy, więc nie mogą!

niedziela nie jest dniem świętym... i mogą zrobić w niedziele Smile


RE: Redemption is coming! - tomsonFCB - 05-06-2011 19:05

Mogą zrobić a nawet kiedyś zdarzały się restocki z niedzieli na poniedziałek.


RE: Redemption is coming! - erold - 05-06-2011 19:51

Za tydzien będzie w pt/sob
tak obstawiam


RE: Redemption is coming! - Dominator - 05-06-2011 20:11

Możecie obstawiać

http://zarabiam.com/Temat-Obstawiaj-godzin%C4%99-restockow%C4%85-38243


RE: Redemption is coming! - wesolutki - 07-06-2011 10:51

(04-06-2011 08:48)Lubelak napisał(a):  
(03-06-2011 19:21)Dominator napisał(a):  Z waszych postów wynika że was flagują/banują bądź anulują nagrodę, dzieje się tak że używamy javy. O wiem tak banują nawet za nie używanie javy (chodzi mi że ktoś ręcznie wypełnił dane a i tak dostał bana.) <== trochę przegięli robiąc tak -,- ale część z was niech się przyzna że używała javy i ich zbanowała a nie bulwersować się na SB.

Ja mogę się przyznać że użyłem Javy ^^ i dostałem bana, ale cóż "Kto nie ryzykuje - nie zyskuje", zaryzykowałem i ban Sad

Następnym razem rączki


To że cie zbanowali nie ma nic wspólnego z botami ,to były losowe bany

Żadne bany nie były losowe. Wzięli się za nas i tyle. Jeden z userów już nie pamiętam który napisał maila, że został zbanowany za nic. Wtedy odpisali i rozwiali wszelkie nasze wątpliwości. Napisali wprost, że wiedzą o nas więcej niż myśleliśmy. Znają wszystkie nasze multi, doskonale wiedzą kiedy oglądamy filmiki programami, kiedy używamy botów do decali etc. Wcześniej to olewali, teraz się zabrali za czystki i tyleWink Żaden ban nie był losowy. Czy znajdzie się tutaj chociaż jedna osoba, która może z czystym sumieniem stwierdzić, że ani razu nie oszukała na lockerz? Nie obejrzała filmików botem? Nie użyła bota do decali? Javy, hotkeys, lrc, fake zlist etc. A także najważniejsze - nie miała multi kont? Zastanówcie sięSmile


RE: Redemption is coming! - artekn - 07-06-2011 13:19

Ja żadnego z ww. wykroczeń nie popełniłem!
Chyba jestem wymarłym gatunkiem... Big Grin