Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Redemption is coming this week! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Redemption is coming this week! (/Temat-Redemption-is-coming-this-week-38104)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Redemption is coming! - asasinul - 03-06-2011 19:07

dla mnie i 5$ by dobre byloSmile


RE: Redemption is coming! - Driver - 03-06-2011 19:14

wiadomo kiedy res?


RE: Redemption is coming! - Nayare - 03-06-2011 19:18

(03-06-2011 15:02)Scoobyx napisał(a):  Dokładnie, dawniej to było coś Wink Jeszcze w styczniu/lutym można było poczuć tą atmosferę, a teraz to już ...
Juz predzej styczen/luty 2010, kiedy to na restock czekalo sie miesiac, a kampilo dniami ^^


RE: Redemption is coming! - Dominator - 03-06-2011 19:21

Z waszych postów wynika że was flagują/banują bądź anulują nagrodę, dzieje się tak że używamy javy. O wiem tak banują nawet za nie używanie javy (chodzi mi że ktoś ręcznie wypełnił dane a i tak dostał bana.) <== trochę przegięli robiąc tak -,- ale część z was niech się przyzna że używała javy i ich zbanowała a nie bulwersować się na SB.

Ja mogę się przyznać że użyłem Javy ^^ i dostałem bana, ale cóż "Kto nie ryzykuje - nie zyskuje", zaryzykowałem i ban Sad

Następnym razem rączki


RE: Redemption is coming! - ketrab - 03-06-2011 20:56

A ja będę kampił i pojadę LRC. Zobaczymy co z tego wyjdzie, do stracenia nie mam nic.


RE: Redemption is coming! - tomsonFCB - 03-06-2011 21:08

O ile będę na resie to lrc tylko do powiadomienia a zamówienie to hotkeye Wink


RE: Redemption is coming! - Morgoth2 - 03-06-2011 21:44

I znów [ jak zawsze] sranie w banie, że bany, że anulacje, że LRC, że ER... będzie co będzie... nie macie co dumać bo i tak nie wydumacie...
Wszyscy wiedzą jaka jest sytuacja więc zostawcie już dla siebie swoje opinie że za boty tamto i siamto.


RE: Redemption is coming! - mysza5000 - 03-06-2011 21:44

czy jak np nagrodę w postaci pp 5$ trzeba mieć taki sam e-mail co się logujesz przez niego ?


RE: Redemption is coming! - Morgoth2 - 03-06-2011 21:45

(03-06-2011 21:44)mysza5000 napisał(a):  czy jak np nagrodę w postaci pp 5$ trzeba mieć taki sam e-mail co się logujesz przez niego ?
Tak, taki sam email i najlepiej takie same dane osobowe.


RE: Redemption is coming! - Lubelak - 04-06-2011 08:48

(03-06-2011 19:21)Dominator napisał(a):  Z waszych postów wynika że was flagują/banują bądź anulują nagrodę, dzieje się tak że używamy javy. O wiem tak banują nawet za nie używanie javy (chodzi mi że ktoś ręcznie wypełnił dane a i tak dostał bana.) <== trochę przegięli robiąc tak -,- ale część z was niech się przyzna że używała javy i ich zbanowała a nie bulwersować się na SB.

Ja mogę się przyznać że użyłem Javy ^^ i dostałem bana, ale cóż "Kto nie ryzykuje - nie zyskuje", zaryzykowałem i ban Sad

Następnym razem rączki


To że cie zbanowali nie ma nic wspólnego z botami ,to były losowe bany