Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Redemption is coming this week! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Redemption is coming this week! (/Temat-Redemption-is-coming-this-week-38104)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Redemption is coming this week! - Morgoth2 - 02-06-2011 22:14

[Obrazek: GENERAL_REDEMPTION.jpg]



Cytat:A General Redemption is coming! Start browsing the catalog and start earning all the PTZ you'll need to redeem your top picks. Where can you find the most PTZ right now? Hit up today's new Marcy episode for 250 big ones.

Tak więc zapowiedziano "Redemption". Minęło trochę czasu od ostatniego niewypału Smile Lockerz może się lepiej teraz przygotowało...
Możliwe również, że będą nowe zabezpieczeniaJerk

W oczekiwaniu na restock możemy delektować się nowym odcinkiem niejakiego "Marcy" i urwać AŻ 250PTZ oraz przeglądać nagrody które będą dostępne na najbliższym odkupieniu Smile
Powodzenia !Smile
________________________________________________________________________________​______________________________________________________________________
Po ponad 1,5 tygodniowym oczekiwaniu, wielu obelgach Lockerz postanowiło napisać ogłoszenie
Cytat:General Redemption is coming this week! Get 2,000 PTZ right now with 8 episodes of Marcy and grab all the PTZ you need to get what you want!

Przetłumaczę Dominatorowi bo może nie zrozumiećSmile
Generalny restock odbędzie się w tym tygodniu... Oraz możemy zgarnąć 2k ptz za 8 odcinków Marcy...
Mam nadzieję że złapiecie flagę i banika Wink


RE: Redemption is coming! - Tech - 02-06-2011 23:20

Mam nadzieję, że zrobią jeszcze w tym tygodniu. Dawno już nie czułem "adrenaliny restockowej" :)


RE: Redemption is coming! - Dominator - 03-06-2011 06:21

No, wreszcie zapowiedzieli, nie mogłem się doczekać !

Dzięki Morgoth ;*


RE: Redemption is coming! - Coristo - 03-06-2011 06:27

Morg + za info Wink


RE: Redemption is coming! - Admin - 03-06-2011 06:46

w końcu coś się dzieje na lockerz Smile


RE: Redemption is coming! - top-michal - 03-06-2011 08:03

W tym tygodniu to juz pewnie nie ale w przyszłym to na pewno


RE: Redemption is coming! - DDK - 03-06-2011 08:13

Chyba "Anulacje is Coming" hehh, się okaże Tongue


RE: Redemption is coming! - pawel59 - 03-06-2011 10:34

Nareszczie Smile Mam nadzieję że go nie przegapie jak ostatnio...


RE: Redemption is coming! - Dominator - 03-06-2011 11:10

Aby nie był z soboty na niedzielę bo wtedy mnie nie ma Sad


RE: Redemption is coming! - rafti - 03-06-2011 11:52

@up az tak na decalach Ci zalezy?