Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Złodziej i krętacz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: [Zamknięty]Złodziej i krętacz (/Temat-Zamkniety-Zlodziej-i-kretacz-38042)

Strony: 1 2 3


RE: Złodziej i krętacz - Killer - 02-06-2011 17:13

(01-06-2011 18:54)Jeppers napisał(a):  
(01-06-2011 17:08)Seth Neviel napisał(a):  A MOŻE TO KOGI KTÓRY SIĘ PODSZYWA!? TO JEGO KONTO ZASTĘPCZE KTÓRYM OKRADA BANANA, MAGUNSA ITD..
Ludzie ogarnijcie się, jeśli nie ma teraz kasy to odda wam później... 3$ co to jest człeniu? jakby 30 albo 300 to rozumiem ale 3$? wiem, dla neiktórych to jest kupa forsy i kupią sobie kolejne żelki ale nie panikujcie... Yankes nie jest z takich (tak mi się wydaje)

Niektórym też się wydawało, że KOGI nie jest z takich, pamiętam jak Satan go bronił, po drugie 3$ dla niektórych to są normalne pieniążki, a nie grosze, może mu akurat do czegoś brakuje, a Yankes trzyma jego kase już długi czas ? Ciekawe co Ty byś zrobił jakby nie chciał Ci oddać. Jak ktoś pożycza to jest zobowiązany do oddania, takie są zasady.

(01-06-2011 17:17)Lubelak napisał(a):  
(01-06-2011 15:43)Dominator napisał(a):  
(01-06-2011 15:33)Lubelak napisał(a):  Po 1

"Złodziej i krętacz" nie nazywaj go tak ,bo sam mu kasę dałeś ,a to co innego

Gdzie ja napisałem że mu dałem ?


a pożyczanie pieniędzy to nie jest dawanie/wysłanie ?

Myślę, że na siłę chcesz z Dominatora zrobić idiotę, któremu się jego pieniądze nie należą, jednak w tym wypadku przyznaje mu racje, pożyczył to ma prawo żądać oddania i ma prawo pisać o tym na forum, jeżeli Yankes po prostu gra w kulki i robi z niego debila. Jakby nie było to POŻYCZANIE, wiąże się ze zwrotem pieniędzy do właściciela, a DAWANIE, to jest podarowanie, po którym nie chce się zwrotu.

Kod:
pożyczka
1. «danie komuś albo wzięcie od kogoś pieniędzy lub jakichś rzeczy na pewien czas, z zastrzeżeniem zwrotu w określonym terminie; też: to, co zostało pożyczone»

podarunek, podarek «to, co się komuś daje na własność w celu sprawienia mu radości, przyjemności nie żądając przy tym zwrotu tego co się dało
»

Dla mnie zrobił idiotę wyłącznie z siebie, niektórzy mają problemy z przyznaniem się do błędu, a szukanie w gwiezdnych konstelacjach linii obrony jest dla mnie bajecznie śmieszne Big Grin Dobrze też że jeppers wytłumaczył jak idiocie praktycznie wikipediowe definicje.
oodal wiec zamykam.
Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.