Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Dzień dziecka ! - Pochwal się prezentem :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: [Zamknięty]Dzień dziecka ! - Pochwal się prezentem :D (/Temat-Zamkniety-Dzien-dziecka-Pochwal-sie-prezentem-D-38041)

Strony: 1 2 3


RE: Dzień dziecka ! - Pochwal się prezentem :D - DDK - 01-06-2011 16:57

A co Cie to ile moi starzy zarabiają ? Tak poza tym @elo13 - No przyszła Babcia dała prezenty i mam wg. Twojego toku myślenia powiedzieć " sorry, ale nie chcę słodyczy, daj refundacje w dolarach i przelej na mój PayPal ". Zamknijcie temat bo wszyscy tutaj uważają się za 30 latków i zbędnie dyskutują bez sensu.


RE: Dzień dziecka ! - Pochwal się prezentem :D - Kapitan statku - 01-06-2011 16:59

(01-06-2011 16:47)Morfit napisał(a):  @2UP : 3500zł netto moja mama i 3500zł netto mój tata. Z czego rata za mieszkanie wynosi 3000zł + inne koszty mieszkalne.

Co do tematu to chyba nic nie dostanę :| chociaż obiecali mi gierki na PS3

Dostaniesz Barbieatatatatat


[Zamknięty]Dzień dziecka ! - Pochwal się prezentem :D - Magnus - 01-06-2011 19:39

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.