Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Qlive - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Qlive (/Temat-Qlive-3801)

Strony: 1 2


Qlive - Alcor - 24-03-2010 16:48

Jak wiemy ekipa qday coraz częściej daje nam tzw. qlive (czyli zadania na exp). Co o tym sądzicie, mnie osobiście na prawde to denerwuje i żenuje, przecież nie każdy ma aparat, komórke z aparatem żeby robić jakieś idiotyczne zdjęcia. Pff dzisiaj nawet dali do składania jakieś zwierzaki... n/c.
O oficjalnym forum qday nie wspomne, modków dostały jakieś dzieci które w ogóle nie powinny dostać takich rang. Z tego co widzę ekipa qday nie jest profesjonalna, więc moim zdaniem cały ten serwis niedługo upadnie.


RE: Qlive - nickluk - 24-03-2010 16:59

jak ci nie pasi to po co sie logujesz?


RE: Qlive - Alcor - 24-03-2010 17:03

Tak, nie pasuje mi postępowanie qday, ale to nie znaczy że nie mam się logować. Po drugie forum jest to wyrażania swojej opinii, więc bądź tak miły i jak nie masz nic ciekawego do przekazania to w ogóle nie pisz.


RE: Qlive - Killer - 24-03-2010 17:04

@nicklul

wyrazil swoje zdanie, loguje sie jak kazdy DLA NAGROD (bo po nic innego nikt tam nie wchodzi) co jest oczywiste wiec retoryczne pytania zachowaj dla siebie.

To że wieksza część ekipy ich forum to dzieci jest niestety prawdą dość nieprofesjonalne zachowanie jak na "firme" no ale cóż ich sprawa.
Będziemy komentować jak wyślą pierwsze nagrody bo koszulki za 5 zl sztuka to nie nagrody.


RE: Qlive - rumi - 24-03-2010 17:16

Narzekania narzekania.. bo nie można podawać odpowiedzi... bo mam komputer, internet ale nie stać mnie na uzbieranie pieniędzy na kamerke internetową za 50zł... bo żal robić zdjęcia z kartką...po co wychodzić z domu by zrobić zdjęcie... bo nie chce się wysilać tylko naciskać jednym palcem w przycisk na myszce i dostawać rzeczy za free...

Poprostu was nie rozumiem... tak trudno narysować Qjota i siebie i wysłac go? może przyjmą? albo zaoszczędzić troszkę pienięzy i kupić tanią kamerkę.
Mi QLive przypadł do gustu i do tej pory wszystkie zadania były przyjemne do zrobienia takie jak słoń origami, jedynie odnalezienie nazwy utworu jest dosyć ciężkie.
Strona jak dla mnie zaplanowana świetnie.


RE: Qlive - rj7rad - 24-03-2010 17:27

Zadania idiotyczne, a robię je tylko z uwagi na to, ze brakuje mi kilka EXP do koszulki Wink


RE: Qlive - Killer - 24-03-2010 17:27

Co do strony to sie zgodze pomysl swietny, jednak nie mam pojecia po co komu te interaktywne zadania.
Kazdy dobrze wie ze qday to nie strona ktora rozdaje nagrody na lewo i prawo tylko strona ktora chce kosic dobra kase dla siebie. A robiac zdjecie z jakims smiesznym rysunkiem to krotko mowiac DLA MNIE strata czasu a dla qdaya zaden profit bo nic z tego miec nie bedzie. Zapewne w tej kwesti znajda sie zwolennicy i przeciwnicy jednak spodziewalem sie czegos lepszego z ich strony.

Wkrótce ruszy TAG to zapewne Qday sie wykruszy - wszystko zalezy od tego jak podejda do sytuacji, jak sie zareklemuja przy starcie. Z pewnoscia zrobia wszystko zeby wybic konkurencje.


RE: Qlive - Admin - 24-03-2010 17:29

Każdy ma swoje zdanie jednym się podoba jednym nie - odemnie tylko jedno zdanie : jestem pewny że dla WIĘKSZOŚCI robienie zdjec w plenerze czy sklejanie żurawi lub wianków nikomu nie daje ZABAWY a niby o nią w tym wszystkim MIAŁO chodzić.


RE: Qlive - szulakaluble - 24-03-2010 18:16

Qday jak qday ale ich oficjalne forum to...PORAŻKA. No nie moge ich tam w ogole czytac bo to banda dzieciakow wazeliniarzy z kubutem na czele... admini jeszcze jako tako normalni.

robos85 nie dokonałes zbytnio dobrego doboru załogi a szkoda bo psuja tylko atmosfere


RE: Qlive - robos85 - 24-03-2010 21:03

Mówisz, że dzieci? Sam piszesz jak dzieciak wielki super modzie.
Lockerz to pytania i nagrody rozdaje bo lubią? Nie, oni na tym miliony mają. Ale dlaczego ich nie krytykujecie? Bo nie trzeba tam myśleć i się wysilać tylko zalogować się i coś odpowiedzieć. Zupełnie jak tresowane małpki. Tak tak - wyrażam swoją opinię tak jak Wy powyżej.

Na forum nie każe wam nikt wchodzić przecież. Niedługo będzie blog to sobie będziecie czytali.
Szkoda Ci 15 min na zrobienie origami - nie rób.

A może boli to, że w tych zadaniach nie ma podanej odpowiedzi na tacy, i jak pisałem wyżej, nie możecie bezmyślnie sobie jej przekleić?

Chcecie mieć coś za darmo, bez niczego? haha nie dostaniecie. Lockerz na Was trzepie kasę jakiej nawet na oczy nie widzieliście. Taka prawda.