Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Spotkanie z Davem i Anthonym na Skypie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Spotkanie z Davem i Anthonym na Skypie (/Temat-Zamkniety-Spotkanie-z-Davem-i-Anthonym-na-Skypie-38003)

Strony: 1 2


[Zamknięty]Spotkanie z Davem i Anthonym na Skypie - Admin - 31-05-2011 19:21

[Obrazek: Anthony_fwb_hey.jpg]



Dziś miałem okazje porozmawiać z Davem i Anthonym na skype, wszystko dzięki Driverowi który oddał mi swoją nagrodę z jednego z restocków (dziękiTongue). Rozmowa miała odbyć się tydzień temu ale Dajw miał coś do załatwienia w LA i nie mógł się pojawić, tym razem ja byłem nieprzygotowany (siedziałem na stacjonarce gdzie nie miałem żadnego żadnych programów, które zarejestrowałyby to spotkanie), poprosiłem by poczekali chwile, szybko odpaliłem lapa, gdzie pojawił się kolejny problem - moja kamerka nagrywała 180 stopni do góry nogami Big Grin I tak rozpoczęliśmy rozmowę - oczywiście po kilku wymianach zdań i tłumaczeniu że nie zdążyłem tego skonfigurować, że nie zaktualizowałem sterowników dla żartu chłopacy odwrócili swojego laptop do góry nogami Big GrinBig Grin na początek chcieli żebym się przedstawił, przeprosili za nieobecność w tamtym tygodniu. Spytali na początku co najbardziej lubię na lockerz, stwierdziłem ze szanse na wygranie tych wszystkich nagród, po czym zapytali czy coś wygrałem to wymieniłem im "listę" cieszyli się jak małe dzieci i pogratulowali. Powiedziałem, że prowadzę swoją nieoficjalna stronę o Lockerz, wysyłając im adres na skypie Andy powiedział Że to super i fajnie wygląda, ale kompletnie nie ma pojęcia co tam pisze i że polski to trudny język Big Grin wspomniał również, że podoba mu się że Polacy razem się trzymają i prosił bym Was pozdrowił, porozmawialiśmy nieco o team speakowych restockach jak to wszyscy razem kampią, zabawa, emocje, adrenalina. Później dali mi szanse zadać jakieś pytanie więc z wejścia pytam : kiedy shop dla polski, odpowiedź taka jakiej si ę spodziewałem - sami nie wiedzą ciągle trwają prace, prawdopodobnie koszt wysyłki do polski (a może nawet koszt podatków!!!) będzie pokryty za PTZty - pytali mnie czy mi by takie coś odpowiadało, oczywiście stwierdziłem this would be greate. Pamiętam, że kiedyś na hallwayu było wspomniane o pracach graficznych jednego z członków lockerz, dlatego zapytałem czy któryś z nich wykonuje grafikę dla lockerz - stwierdzili ze oboje się tym zajmują. Głównie rozmowę prowadził Anthony, Dave siedział obok i uśmiechał się przytakiwał i tylko odpowiadał na moje pytania. Na koniec przybili mi digital five składając najlepsze życzenia. Ogólnie dużo się nie dowiedzieliśmy, jednak można było się tego spodziewać Smile Rozmowę nagrywałem programem camtasia, po zakończeniu rozmowy elegancko ją sobie odtworzyłem i zamknąłem.... i co się okazało ? że bez kliknięcia SAVE i film się nie zapisał... i tak niestety przepadł, co mnie nieco zasmuciło no ale cóż, pozostają wspomnienia Tongue

pozdrówka Smile

[Obrazek: daveFWB.jpg]



RE: Spotkanie z Davem i Anthonym na Skypie - skowroneQ - 31-05-2011 19:24

"Ktorys z nich wykonuje grafkie na lockerz - stwierdzili ze oboje sie tym zajmują." - WOW


RE: Spotkanie z Davem i Anthonym na Skypie - nothing - 31-05-2011 19:25

Szkoda, że nie ma filmiku, no ale cóż Big Grin. Z tym shopem to by było fajnie, ale wątpię, żeby weszło w z życie Big Grin


RE: Spotkanie z Davem i Anthonym na Skypie - siampa - 31-05-2011 19:27

(31-05-2011 19:21)Admin napisał(a):  greate
great*


RE: Spotkanie z Davem i Anthonym na Skypie - Burned - 31-05-2011 19:28

Z tego co tu napisałeś to fajna rozmowa musiała bycBig Grin A cło za produkty z SHOPu opłacane w punktach to naprawdę niezła sprawa. Pewnie mocno się zdziwili jak zobaczyli nasze forum, dla nich to tak jak dla nas rosyjski Lol


RE: Spotkanie z Davem i Anthonym na Skypie - Morze1 - 31-05-2011 19:32

Super przeżycie, graty AdminieSmile


RE: Spotkanie z Davem i Anthonym na Skypie - Pati - 31-05-2011 19:44

Gratuluje ;D

a i gz za nie kliknięcie SAVE
masz repka za to Big Grin !Smile


RE: Spotkanie z Davem i Anthonym na Skypie - Scoobyx - 31-05-2011 19:52

Hah no to ładnie Big Grin Super musiała być ta rozmowa Smile Gz


RE: Spotkanie z Davem i Anthonym na Skypie - Mateusz5511 - 31-05-2011 19:53

oo fajnie też bym chiciał pogadać z nimi xD


RE: Spotkanie z Davem i Anthonym na Skypie - DDK - 31-05-2011 20:05

Chciałbym widzieć tą reakcję na odwrócony obraz xDD Elegancko banan