Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poprawka błędów, bugów, PTZ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Poprawka błędów, bugów, PTZ (/Temat-Poprawka-bledow-bugow-PTZ-380)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Poprawka błędów, bugów, PTZ - Admin - 14-12-2009 21:00

Jako, że mimo moich odpowiedzi w postach pytania dotyczące błędów cały czas się pojawiają postanowiłem umieścic to info w newsach.

Poprawka błędów,bugów,ptz jest gotowa, jednak będzie ona wprowadzona dopiero po grudniowym restocku (również przypomne ze dzien uzupełnienia nagród, będzie znany dopiero w dniu restocku).
Trochę dziwne, że nie wczesniej, jako, iż nie wiem jak się potoczą losy userów, którzy obecnie mają po 0 ptz czy też nie otrzymali statusu z-listera, mimo iż posiadają 20 znajomych ...


Pozdro


RE: Poprawka błędów, bugów, PTZ - Razer - 14-12-2009 21:05

Ehh... Lockerz poleciał teraz w ciula totalnego.

Wiecie, że po restocku grudniowym zostanie zamontowany nowy system i desing? I to jest pewnie ta poprawka... Tylko dlaczego po...

PS. Jeszcze jedna dobra wiadomość - podobno nowy system zamawiania ma działać już na tym restocku. A jak będzie zobaczymy.
PS2. Info na temat grudniowego restocku lockerz powinien podać w tym tyg. lub w weekend.


RE: Poprawka błędów, bugów, PTZ - Admin - 14-12-2009 21:08

skoro daleś jedną "dobrą" to ja dam jeszcze jedną "złą"...

prawdopodobnie po tym restocku ceny przedmiotów wzrosną (coprawda będą nowe możliwości zbierania ptz, jednak ogolnie i tak gorzej na tym wyjdziemy).

[*]


RE: Poprawka błędów, bugów, PTZ - Marello - 14-12-2009 21:11

[*] Tego się obawiałem, wiedziałem że nie uda mi się uzbierać na netbooka tak łatwo !


RE: Poprawka błędów, bugów, PTZ - Razer - 14-12-2009 21:14

Nie wzrosną, lockerz tak napisał Tongue Już tak nie zapalajcie tych świeczek będzie OK.


RE: Poprawka błędów, bugów, PTZ - jakubixioraczek - 14-12-2009 21:58

szkoda wiedzialem ze bedzie trudno


RE: Poprawka błędów, bugów, PTZ - Kleszczman - 15-12-2009 18:38

Wcześniej czy później można się było tego spodziewać że nie wszystko będzie takie kolorowe. Ale z tego co pamiętam to tak jak Razer powiedział to chyba w tym miechu jeszcze cen nie podniosą (chyba że nie jestem na czasie z newsami Tongue).


RE: Poprawka błędów, bugów, PTZ - Admin - 15-12-2009 21:46

w tym nie podniosą na 100% mowili już o tym, ja miałem na myśli restock po nowym roku.


RE: Poprawka błędów, bugów, PTZ - pumas105 - 16-12-2009 16:17

Długo będzie jeszcze strona Lockerz wyłączona.? Kiedy wchodzę na http://www.lockerz.com to pokazujemi sie komunikat : Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit.

Thanks, The Lockerz Team

albo wchodzi mi na strone : domainnotlocated.com


RE: Poprawka błędów, bugów, PTZ - WojaS_PL - 16-12-2009 16:24

Nikt nie jest w stanie powiedzieć jaka jest tego przyczyna, a ich może być milion pięćset ;P

Poza tym już kilkakrotnie były zakładane tematy na ten temat. Opcja "Szukaj" nie gryzie Wink