Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Jak poznać że nagroda przyszła? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Jak poznać że nagroda przyszła? (/Temat-Rozwiazane-Jak-poznac-ze-nagroda-przyszla-38)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Jak poznać że nagroda przyszła? - Rede - 11-11-2009 10:45

Tak jak w temacie.

Jak Poznać że nagroda przyszła?


RE: Jak poznać że nagroda przyszła? - Admin - 11-11-2009 10:48

nie do końca rozumiem pytanie Tongue mogę odpowiedzieć że "po tym iż listonosz niesie paczke z napisem lockerz" Tongue


a na poważnie po zamówieniu czegos na lockerz dostaje sie maila z zamówieniem i oczekuje około 3 tygodni, paczkę przynoszą Ci do domu Smile

Jeśli cos dokładniej chcesz wiedziec to piszSmile


RE: Jak poznać że nagroda przyszła? - Rede - 11-11-2009 10:50

Aha czyli to w sumie takie czekanie w ciemno nie? ;D


RE: Jak poznać że nagroda przyszła? - Admin - 11-11-2009 10:54

dokładnie Smile

swoja drogą ja byłem bardzo niezadowolony z wysyłki z amazon.fr ,
jak już wiadomo zamowiłem tekkena 6tke jednak listonorka nie dała mi go osobiście tylko zostawiła pod drzwiami domu :@:@ jakby ktos go zabrał to nawet bym nie wiedział :| i pewnie nie było by tłumaczenia ale całe szczęście w pore się zorientowałem Smile


RE: Jak poznać że nagroda przyszła? - Kleszczman - 11-11-2009 15:29

No ale tak czy siak warto czekać : D Z tego co sprawdzałem to jeśli weźmie się produkt za bon z Amazon.co.uk to czas oczekiwania (do Polski) to 8-11 dni.

P.S. Admin, niezłą masz listonoszkę Sad by przynajmniej powiadomienie zostawiła a nie paczkę na ziemi LOL.


RE: Jak poznać że nagroda przyszła? - Rede - 11-11-2009 19:31

taa...Moja listonoszka sama do mnie do domu wchodzi bez dzwonka Tongue.

Ostatnio laske obracałem i weszła...Miałem szczęście że weszła 5 minut wcześniej niż później bo hardcorowo by było...A jak weszła jak się zmieszała ;D

Sory że odbiegłem od tematu...


RE: Jak poznać że nagroda przyszła? - jakubixioraczek - 12-11-2009 17:44

O lol gdzie takie listonoszki się kształcą że same do domu wchodzą a może uznała że jest twoim członkiem rodziny


RE: Jak poznać że nagroda przyszła? - Magnus - 15-11-2009 15:35

u mnie tez tak samo Tongue


RE: Jak poznać że nagroda przyszła? - KiMaHri - 15-11-2009 15:55

no umnie tak niema pukac trza zanim ktos wejdzie do rezydencji Boskiego Krolika !!^^


RE: Jak poznać że nagroda przyszła? - jakubixioraczek - 15-11-2009 21:19

heh ale sie usmiałem czytając to UP
Z tego co wiem nagrody przychodzą nawet admin potwierdzi