Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedający wysłał towar na inny adres niż podałem - nie odposuje na emaile - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Sprzedający wysłał towar na inny adres niż podałem - nie odposuje na emaile (/Temat-Sprzedajacy-wyslal-towar-na-inny-adres-niz-podalem-nie-odposuje-na-emaile-37996)



Sprzedający wysłał towar na inny adres niż podałem - nie odposuje na emaile - paskur - 31-05-2011 17:49

Witam,
kupiłem przedmiot na allegro, lecz nie był on dla mnie.

Wpisałem w formularzu adres na jaki ma być wysłana paczka oraz w tytule przelewu wpisałem "ZMIANA ADRESU" - jak wymagał opis aukcji.

Mimo to sprzedawca zaadresował na adres z moich ustawień allegro.

Wiem, że jest to koszt 5-10zł, mimo to jestem oszczędny i dlaczego ja mam tracić kasę przez kogoś niedopatrzenie.

Oczywiście "sprzedający" nie reaguje na maile.

Co w takiej sytuacji?


RE: Sprzedający wysłał towar na inny adres niż podałem - nie odposuje na emaile - skowroneQ - 31-05-2011 17:52

Może to jakaś emerytka, słabo ogarnia, a Ty się jeszcze chcesz jej czepiać. -.- Teraz już nic nie zrobisz.


RE: Sprzedający wysłał towar na inny adres niż podałem - nie odposuje na emaile - paskur - 31-05-2011 17:57

Jak to nic nie zrobie? Wysyłka towaru na zły adres jest bezkarna? To moze ja cos sprzedam i wysle do siebie


RE: Sprzedający wysłał towar na inny adres niż podałem - nie odposuje na emaile - adamsonm - 04-06-2011 23:25

według mnie trzeba było nie przyjmować paczki wróciłaby do niego i musiałby Ci wysłać na dobry adres zgodnie z tym co podałeś a jak już odebrałeś to pozamiatane ale to tylko moja opinia w takich sprawach. Wtedy on płaciłby za tą dodatkową przesyłkę (przez swój błąd) a nie ty